Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Kdo se pozná?? :)

Já nehraju, někdo je tam 3x a někdo je schovanej. kol119

tak jedna spešl pro tebe ;)

Jůůů, už se vidím. Podobnou jsem taky vyfotil. :palec2:

podobnou svoji nebo moji? lol díky za srázek, fakt sem rád že sem trochu poznal tváře skrýté za nickama a avatarama lol tak zas na jaře doufám a taky doufám, že pak přijedete za námi do Čech na oplátku :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobnou svoji nebo moji? lol díky za srázek, fakt sem rád že sem trochu poznal tváře skrýté za nickama a avatarama lol tak zas na jaře doufám a taky doufám, že pak přijedete za námi do Čech na oplátku :p;)

Ta tvoje je podobná moji, protože jsem ji tady vyvěsil dřív. :p

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobnou svoji nebo moji? lol díky za srázek, fakt sem rád že sem trochu poznal tváře skrýté za nickama a avatarama lol tak zas na jaře doufám a taky doufám, že pak přijedete za námi do Čech na oplátku :p;)

Ta tvoje je podobná moji, protože jsem ji tady vyvěsil dřív. :p

no vyvěsil možná dřív, ale já to měl dál domů a určitě sem jí fotil dřív :p lola nikdo jinej fotky nemá? :kuk: šup sem s nima!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peknyy fota :specool:

jojo :palec2: a jak jste tedy hráli??

hej prohrali 4:2 Rso dostalo od opavy zahul jak cip byl jsem z opy doma za 6 min cca 19 km

tak hlavně že jste si zahráli... ne! NO škoda, že jsi tak spěchal, jsme mohli ještě pokecat.. jinak bylo celkově i tak málo času na pokec... se nezdá, ale uteklo to jak voda... fajně jsme si zajeli :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peknyy fota :specool:

jojo :palec2: a jak jste tedy hráli??

hej prohrali 4:2 Rso dostalo od opavy zahul jak cip byl jsem z opy doma za 6 min cca 19 km

tak hlavně že jste si zahráli... ne! NO škoda, že jsi tak spěchal, jsme mohli ještě pokecat.. jinak bylo celkově i tak málo času na pokec... se nezdá, ale uteklo to jak voda... fajně jsme si zajeli :palec2:

Vy jste jeli? Já myslel, že letíte příliš nízko... ;)

Jinak fotečky přihodím zítra, protože jsem v práci.

Editováno: , autor: VitaP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peknyy fota :specool:

jojo :palec2: a jak jste tedy hráli??

hej prohrali 4:2 Rso dostalo od opavy zahul jak cip byl jsem z opy doma za 6 min cca 19 km

tak hlavně že jste si zahráli... ne! NO škoda, že jsi tak spěchal, jsme mohli ještě pokecat.. jinak bylo celkově i tak málo času na pokec... se nezdá, ale uteklo to jak voda... fajně jsme si zajeli :palec2:

Vy jste jeli? Já myslel, že letíte příliš nízko... ;)

Jinak fotečky přihodím zítra, protože jsem v práci.

letěli? nízko? taky bych tu nějaké foto hodil..., ale bylo by to tu už po 5 :D tak myslím, že zbytečně. Až ti to rychlo uteče!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu z jiného soudku, protože jinak bych opakoval totéž co tady je.

Nechceš napsat kdo je kdo? Ne ze všemi jsem si podal ruku a s těmi co ano, tak jsem zapomněl kdo jsou :kol-48:

Jen Cosbyho, Vášu, Matyse a Badyse poznám :)

Cosbyho znají všichni, aby taky ne, jediný černoch :D

Tak postupně

BadyS-brácha od MilanII-Pepa007-francoa

LuVIrs-Lube-MilanII

Matys06-Carlos

Cosby-Vaša

Vaša a rodina

Spidi-BadyS

aspoň teda doufám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám že až na počasí ten sraz stál za to. Chtěl jsem taky přijet, ale bohužel se stalo co jsem nečekal, firma mě poslala včera večer nakládat a o půlnoci jsem valil směr Mnichovo Hradiště, takže jsem se musel přez neděli vyspat

Snad to příště vyjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na jaro se už moc těším. Počaí bude s nádechem léta a vychytají se i ostatní mouchy, ikdyž si myslím, že jich moc nebylo. Každopádně bych zrušil tábory Fabia a Octavia clubu a udělal pořádnej ŠkodaHome tábor.

Ne, já bych ještě zavedl sekci OII a FII :smich:

Ne vážně, moc pěkný srázek zdá se, škoda, že jsme se nedostavili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na jaro se už moc těším. Počaí bude s nádechem léta a vychytají se i ostatní mouchy, ikdyž si myslím, že jich moc nebylo. Každopádně bych zrušil tábory Fabia a Octavia clubu a udělal pořádnej ŠkodaHome tábor.

Ne, já bych ještě zavedl sekci OII a FII :smich:

Ne vážně, moc pěkný srázek zdá se, škoda, že jsme se nedostavili.

Na jaře budeš mít šanci to napravit ;)

Editováno: , autor: Garrett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-26:kol119

Ale kua na ten jarni sraz dojedu kdybych si mel od kamosa pucit 120ku a v praci to nahrazovat po sobotnich odpolednich

Vůbec nic by se nestalo! Kdyby jsi viděl, v čem dorazil Milan... :kol-128: Prý má umyto a naleštěno... ;)

Jinak zdravím Milana - já ti sliboval, že si neodpustím poznámku! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...