Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

[Já kam vlezu tam se omlouváš za OT člověče ... :kuk:

To nee :) jen jsem chtěl sdělit v jedné zprávě, dvě různorodé informace lol

Ty přijedeš z Mysyčkama ? Nebo máš taky letní [slajky]? :D

Nevím nevím ....

Zimáky mám připravené ...ale tady kluci z Vysočiny se toho nebojí ani na letních gumách ...to není jako v Praze když napadne 10 čísel a Jižní spojka stojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz ohrožen! Na neděli je zatím pro Olomouc předpověď na sněžení a max. 5 stupňů, což nebude v 9 ráno. Ale co máte z toho, u nás bude sněžit už dnes v noci a další dny má být těžce pod nulou. :kol-128:

Btw. mi řekni kterej fanda by se nějakejch 5 stupňů a sněhu leknul a nepřijel :kuk:

treba ja,....vsak uz sem o tom psal :feve:

Tak pojedeš na pohodu ...

Do Olomouce to není do kopce lol

jo vsak ja bych se snazil prijet,leda by to fakt byla az katastrofa :D a dostat smyka na ceste z ovy do olmiku by teprv byla katastrofa lol viz lana uprostred cesty

Budu na Tebe myslet, yo? ;) Jinak sorry za OT, ale asi půjdu do té žluté masky mr.Talker :palec2:

dobre dekuji je to dlouha cesta tak na me mysli uz od 7rana :D tu masku schvaluju,myslim ze to bude parada :palec2: prijde mi to takove...no rekneme ucelenejsi ;) a neomlouvej se,protoze to co je OT a neni je preci jen vec nazoru,ja to jako OT nevidim,treba to stihnes do nedele nastrikat a bude lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že jste to nenaplánovali minulý víkend.To bylo krásně. Jinak já už mám přezuto.Takže mě ani moc vadit nebude, když bude sněžit.Nepojede někdo z vás náhodou přes Zábřeh nebo Mohelnici?Já vyjíždím z Králík okres Ustí nad orlicí.Že bychom se mohli někde sejít a jet společně. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že jste to nenaplánovali minulý víkend.To bylo krásně. Jinak já už mám přezuto.Takže mě ani moc vadit nebude, když bude sněžit.Nepojede někdo z vás náhodou přes Zábřeh nebo Mohelnici?Já vyjíždím z Králík okres Ustí nad orlicí.Že bychom se mohli někde sejít a jet společně. -_-

Čus chlape....mysli na mě...víš s čím... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že jste to nenaplánovali minulý víkend.To bylo krásně. Jinak já už mám přezuto.Takže mě ani moc vadit nebude, když bude sněžit.Nepojede někdo z vás náhodou přes Zábřeh nebo Mohelnici?Já vyjíždím z Králík okres Ustí nad orlicí.Že bychom se mohli někde sejít a jet společně. -_-

Tak to jsem rád, že se chystáš i ty!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČAute :) Pojede někdo od opavy?? nebo osrtavy??? mám to tak na stejno..., tak že bych se rád připojil.... Vito jak maš naplanovanou cestu ty??

ahoj ;) my ja a najmis jedem pres ostravu :palec2:

tak to je super!!! ještě dAM vědět!! asi přes fridek co?

ja myslel ze bysme to vzali kolem mosnova ;) jeste se domluvime,vsak je teprv streda...no za chvilku uz ctvrtek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČAute :) Pojede někdo od opavy?? nebo osrtavy??? mám to tak na stejno..., tak že bych se rád připojil.... Vito jak maš naplanovanou cestu ty??

ahoj ;) my ja a najmis jedem pres ostravu :palec2:

tak to je super!!! ještě dAM vědět!! asi přes fridek co?

ja myslel ze bysme to vzali kolem mosnova ;) jeste se domluvime,vsak je teprv streda...no za chvilku uz ctvrtek :D

Klucíí, už je čtvrtek !!! Už jen čtyři dny a Olomouc se zachvěje v základech pod kopyty těch stád koní :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČAute :) Pojede někdo od opavy?? nebo osrtavy??? mám to tak na stejno..., tak že bych se rád připojil.... Vito jak maš naplanovanou cestu ty??

Já klasicky Ecce Homo.

Jinak sníh se zatím nekonal a je až moc teplo. Uvidíme. Také bych přezul, ale mám nové gumy a časově mi to nevychází, abych to obul a šanci mám až od pondělí. Uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...