Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Tak ten motocyclista nam uplne kazi zaber na te treti fotce :D

Zde ke stahnuti veskere moje fotky - nechce semi to prebirat :)

FOTKY

PS. bylo by dobre radeji zamazat SPZ ;)

PPS. jinak skvelé srázek :)

2Petr 103 - slejvak nepripomine - na kruhacu u penny me podklouzly kola a malem sem polibil ostruvek ...

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec kluci,

musím poděkovat Víťovi za fakt moc pěkný minisrázek! Jen škoda, že nás to počasí nenechalo ještě víc pokecat. Na cestě zpátky do Ol. jsme místy jeli tak prudkým slejvákem, že jsem asi tak 2-3x málem "stratil" cestu!

Do příštího "moravského" srazu má každý za úkol vymyslet nějaký neutrální místečko, kde by se dalo sednout, auta mít na očích a popíjet kafe. Zatím mě nic solidního nenapadá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten motocyclista nam uplne kazi zaber na te treti fotce :D

Zde ke stahnuti veskere moje fotky - nechce semi to prebirat :)

FOTKY

PS. bylo by dobre radeji zamazat SPZ ;)

PPS. jinak skvelé srázek :)

2Petr 103 - slejvak nepripomine - na kruhacu u penny me podklouzly kola a malem sem polibil ostruvek ...

No, ten s tou koloběžkou tam zavazel ze všech úhlů. No co, nemohl se vynadívat.

Mám zamazat ty SPZky??? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec kluci,

musím poděkovat Víťovi za fakt moc pěkný minisrázek! Jen škoda, že nás to počasí nenechalo ještě víc pokecat. Na cestě zpátky do Ol. jsme místy jeli tak prudkým slejvákem, že jsem asi tak 2-3x málem "stratil" cestu!

Do příštího "moravského" srazu má každý za úkol vymyslet nějaký neutrální místečko, kde by se dalo sednout, auta mít na očích a popíjet kafe. Zatím mě nic solidního nenapadá....

Já si před několika měsíci jel pro kola ke Štramberku a je tam parádní motorest. Mohl by dorazit i Cosby. Zkusíme se domluvit podle toho, kdo by jel, aby to bylo tak zhruba stejně daleko. Jinak se nebráním ani nějakému výletu až k hranicím PL, A, SK :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten motocyclista nam uplne kazi zaber na te treti fotce :D

Zde ke stahnuti veskere moje fotky - nechce semi to prebirat :)

FOTKY

PS. bylo by dobre radeji zamazat SPZ ;)

PPS. jinak skvelé srázek :)

2Petr 103 - slejvak nepripomine - na kruhacu u penny me podklouzly kola a malem sem polibil ostruvek ...

No, ten s tou koloběžkou tam zavazel ze všech úhlů. No co, nemohl se vynadívat.

Mám zamazat ty SPZky??? :palec2:

Jj zavazel :D

SPZ radeji zamaz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že j -_- sem tam za vámi nemohl přijed

Ani nevíš jak to mrzí mě, že jsem se nemohl mrknout na origo RS!!! Jsem do RS úplně ujetej... A co teprve do žluté? Uff, vždyť to je můj sen. Do podzimu je ještě daleko, tak uděláme ještě jeden srazík, ne?? :palec2:

tak do těch RSek nejsi sám!! A nejsem proti :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že j -_- sem tam za vámi nemohl přijed

Ani nevíš jak to mrzí mě, že jsem se nemohl mrknout na origo RS!!! Jsem do RS úplně ujetej... A co teprve do žluté? Uff, vždyť to je můj sen. Do podzimu je ještě daleko, tak uděláme ještě jeden srazík, ne?? :palec2:

Tak to by bylo suprrrrrrrrrr,aspon by j :palec2: sme mohli pokecat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...