Přejít na obsah

"Turbo efekt"


SpectOr

Doporučené příspěvky

Cau (dobry den).

Mam problem. Jde o Octavii rv.99, 2.0l. Pri kazdym seslapnuti plnu chvilku(2-3 sekundy) plyn skoro nereaguje a z niceho nic se to chytne a jede. Mozna ze s tim taky nejak souvisi to, ze pri rozjizdeni, hlavne po nastartovani, pri slapnuti na plyn se auto dusi, tak musim asi pul minuty proslapavat plyn nez se chytne... Nevi nekdo co s tim? btw. na VAG jsme se jeste bohuzel nedostaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrola VAGem je rozhodně nejjistější...

Podobné problémy jsem měl také, byla zanešená a znečištěná Vaha vzduchu...

Chce to Váhu vyjmout a vyčistit - pokuď ji ve voze samozřejmě máte :palec2:

Po vyčištění auto na jakoukoliv akceleraci reagovalo správně a plynule, jak má být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Diky, v to jsem tak jaksi potajnu doufal, ale....

v servisu mi bylo receno, ze odchazi (temer odesla) spojka :(( Oprava 15 tisic... tyvo*e me asi je*ne... je moznost sehnat nekde levnejsi, pouzity nahradni dily v dobrym stavu? Tech 15hadru me docela desi :help:

Diky vsem :(

Cece muzes nam rict co to bylo za servis ???

Co beres za palivo, resp. od jake pumpy ?

Osobne velmi pochybuji ze by na toto jak popisujes mela vliv spojka ??? Rad bych vedel ktery servis tohle rekl o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...