Přejít na obsah

Zkušenosti s CARTEC MB


M65

Doporučené příspěvky

Zdravím,

koupil jsem si v kolínské pobočce CARTEC MB počátkem března Fabii Combi s tím, že VTP mi přijde s odhláškou na mne do cca měsíce poštou. Je to již víc jak 2 měsíce a zatím stále nic. Máte někdo obdobnou zkušenost? Poradíte co dál? Několikrát jsem to urgoval, prý měli nějaké personální problémy. Teď již vše prý běží a je jen otázkou času, kdy dojde řada i na mne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravím, psal jsi to již před delší dobou, ale chci se zeptat, jak to dopadlo. Já jsme kupoval škodovku v Cartecu v Mladé Boleslavi v lednu, je duben a velký techničák pořád nikde. Urgujeme to pořád dokola a nic. Tak snad se dočkáme.......... Asi má tento problém více lidí, je to normální?

Editováno: , autor: honza2006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen špatné zkušenosti s tzv. "měniči dílů", ale nebudu to tady rozmazávat. Naši to samé, auto tam bylo na garančce a cestou domů jim vypadl šroub na vaně, vytekl olej a lehce se přidřel motor. Nejhorší je, že to byla ta velká garančka a měli kontrolovat i elektriku a i když olej už dávno vytekl, kontrolka se ani nerozstvítila. Mě zase dorazili tím, že tam měli Sněhulku, nastartovali motor a čekali půl hodiny, zda se sdi zahřeje samo na 90 stupňů v zimě. Když se nezahřálo, hned dali nový termostat ;) Pak už test vstřikovačů ani neprovedli, protože mysleli, že to byl celý problém cukání motoru díky termostatu. Prostě nemám slov. A hlavně, drahý jako svině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já jsem tam kupoval roomstera v únoru a řekli ,že budu mít techničák do 10 dnů a když uběhlo 14 dní a VTP nikde tak jsem tam zavolal a řekli mi,že má ta osoba dovolenou a takový ty řeči.Tak jsem zavolal na škoa info a začal to řešit přes ně.Když jsem měl cestu do MB tak jsem jim to připomněl.Furt měly nějaké řeči(výmluvy),ale druhej den mi ho dovezly.Jsem poučen a do cartecu už nepůjdu a ani je nebudu nikde doporučovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že to jejich otálení s vydáváním TP nějak souvisí s ožulováním daní - zítra dám vědět.

referentské vozy a daně dohromady moc dobře souvisí. Škoda to nedělá pro zaměstnance, že jim na rok půjčí auto a pak by na tom prodělali:)) Kdepak, finta je jinda a né malá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ne náhodou se tam tak střídají automechanici jak na běžícím páse

Kurňa to su mi věci, já v kolínskym cartecu pracuju od 23.6.2008. Ze začátku v poho, teď tak napůl ale de to :)

uvidíme časem :D

Sere mě že jelikož je to v bejvalym opelu, jezděj tam samý opely na který nemáme speciální nářadí, a škodovek moc nejezdí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Myslím že to jejich otálení s vydáváním TP nějak souvisí s ožulováním daní - zítra dám vědět.

Tak mám stejnou negativní zkušenost. Opravdu si na společnost CARTEC MB Mladá Boleslav dávejte velký, ale opravdu VELKÝ pozor!!! :aggressive:

Po 14 dnech od koupě vozu jsem poslal paní Lörincové, která mi vozidlo předávala, dotaz, jestli vznikl nějaký problém s TP. Odpověděla mi, že nutné "administrativní kolečko" trvá skutečně 10 pracovních dnů, že musí po schválení všech podepsaných papírů úvěrovou společností a samostatným výrobcem Škoda-Auto majitel nebo jeho zástupce vyzvednou a zaslat TP ... dnes říkám - blablabla. Poslední "vstřícný krok" bylo zaslání druhého převozního čísla, které došlo akorát v den, kdy končilo to první. Kdybych o to nezažádal, tak se chodím na auto tak akorát dívat.

Paní Lörincová už mi nevzala telefon ani nereagovala na vzkaz ve schránce ani na poslední mail. Po dovolání na pevnou linku si přehazovali můj problém jako horký brambor, nikdo neřekl, v čem je problém, atd. Potom mě odkázali na jistého pana Šulce, který údajně snad zastupuje tuto spol., ale ten pochopitelně o ničem nevěděl, neboť řeší pouze personální a právní otázky ...

Druhý den, kdy jsem mu měl volat, mi sdělil, že technický průkaz bude až koncem měsíce srpna - čili půldruhého měsíce od prodeje vozidla. Jistě chápete, že tento přístup nešlo řešit klidnou mluvou. Nabídl mi kompenzaci - tak jsem trval pouze na 2 formách. A to buď okamžité zaslání TP, nebo přistavení náhradního vozidla k využití na dovolenou do zahraničí ... to údajně rozhodnout nemohl. Tak jsem mu zdůraznil, že bych byl rád, aby se tentokrát ozvali oni. To tedy cca po 5 hodinách splnil s tím, že - hurá - TP je na světě a můžu se pro něj zastavit ... Jelikož to mám do M.B. přes 100 km, zeptal jsem se, kdo mi tu cestu zaplatí - prý že nikdo. Tak jsem mu poradil, ať pošle TP obálkou a doporučeně a navíc mi oscanuje podací lístek ... odpoledne se tak skutečně stalo a jistá paní Mocová mi volala (skryté číslo) s tím, že to dostala za úkol, překontrolovala mail a dala své (údajně) soukromé mobilní číslo. Takže dnes nebo zítra čekám na TP.

V opačném případě se stanu "mediální hvězdou pořadu Občanské judo" - na to jsem je upozornil.

Nevím, co je rozhýbalo, že to snad poslali. Nicméně jejich komunikace je opravdu neskutečná - to Vám prostě hlava nebere. Po 14-ti dnech mě poslala upomínku pojišťovna, kde jsem nechal vozidlo pojistit, s tím, že jsem nedodržel danou lhůtu na odeslání kopie TP s fotografiema vozidla s SPZ ... To po přeposlání prý prodejce bere na sebe ... no chtěl bych vidět, jak by to bylo ve skutečnosti.

Takže lidi - bacha na to. Nevím, jak to pytlíkují jinde, ale na tomto fóru jsem našel, že společnost Cartec MB asi jinou metodu nepoužívá. Nezasloužila by si nic jiného než zviditelnit na Nově!

.... jo a zapomeňte na nějaká slova omluvy s vysvětlením .... to fakt ne. Co byste chtěli? Máte auto?? Tak se na něj choďte dívat - však jezdit můžete dalším, ne??

Situace se má asi tak, že skutečně drží techničák co nejdéle s tím, že od výrobce dostávají pak nějaké slevy na to, že jim vůz zůstává na skladě. Prostě vědomý podvod na výrobce. Tomu je to asi zřejmě jedno. Volal jsem přímo do Škody a tam mi sdělili, že jisté signály už v minuloti zaznamenali ...

Další možná (a zjištěná možnost) je to, že by tam měli opravdu neskutečný bordel.

A poslední ... třetí strana je drží v šachu, neboť nějakým způsobem neplní své závazky (čemuž bych také věřil), a proto TP nedodají.

Každopádně - mně, jako odběrateli, který vše zaslal a splnil je po tom úplně houby ... chci to, za co jsem zaplatil nemalé peníze. V žádném případě jsem si nepředstavoval takové patálie - je mi líto, že jsem tuto diskuzi neobjevil dřív a nebyl na ně nachystaný ... Snad můj příspěvek bude někomu, kdo se chystá kontaktovat výše zmíněnou společnost, prospěšný.

A kdyby to četl nějaký zaměstnanec firmy Cartec MB?? Možná by to chtěl zamyslet se nad svým jednáním ... vybalit karty na stůl, dát dostatek převozních značek a nabídnout jako odškodnění třeba autorádio, potahy, nebot tak něco. Jistě si přijdou svým podvůdkem na mnohem větší peníze ...

Sice je heslo "nemusí pršet, stačí když kape" - ale tato společnost zřejmě chce průtrž ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ty se nejdřív nauč používat fórum a pak dávej moudra :)

Cartec MB alias velká pakáž i s těma hajzlama co lhali zákazníkům a vymejšleli si sedmilže největší (o bordelu ve škodovce, že tam nestíhaj, že bla bla bla)

Kamarád si v týhle povedený firmičce kupoval auto o prázdninách a platil v hotovosti. Taky dostal druhý zelený číslo.

V podstatě jednoduchý, neplatili škodovce, tak nedostávali techničáky.

Stačilo udělat bububu, telefonát na správný místo ve škodovce a měl ho doma hned.

Takže se vůbec nedivím, že to skončilo krachem s pěkným tunelem. Na každou svini se vaří voda a na tyhle se dolejvalo hezkejch pár let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám pocit, že ppřed pár dny byl tento problém odhalen jako podvod v TV zprávách. bohužel nepamatuji si zda to byla stejná firma z MB. scénář stejný. převozní značky vydané a poslané několikrát a ve výsledku škoda-auto peníze za auta nikdy neviděla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...