Přejít na obsah

výstražný trojúhelník O1


doktor.j

Doporučené příspěvky

nepises aku mas pristrojovku a podla toho sa troska lisi aj sposob vyberania spinaca varovnych blinkrov.

EDIT:

ak mas novsi typ, tak mozes vybrat plastovy diel s napisom octavia a spinac blinkrov vytiahnut von. ak to pojde ztuha, mozes si pomoct tym ze vyberies zaslepku tlacitok pod nim, pripadne tlacitko ak nemas zaslepku a rukou zozadu spinac blinkrov vytlacis. myslim ze pri vyberani s ofukmi to mozes skor dorypat, lebo ofuky su dost osemetna zalezitost :)

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok,mam nový typ palubovky.Jinak mi tvrdi ve skodovce,ze ten trjuhelnik s prerusovacem se musí vyměnit,když se dává tažný(prý je jiný silnější a má navíc konektor víte označení).

Máte někdo shéma na připojení elektriky tažného zařízení,co se kde spojuje a tahá?

Editováno: , autor: doktor.j
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil TZ i se zásuvkou a u té je svazek kabelů, které se připojují na levé zadní světlo - je to jednoduché, kabely jsou na to připravené a je u toho i popis.

Spínač varovných světel jsem zatím nevyměnil.

Trochu složitější to je, pokud máš park.asistenta, aby nepískal, když couváš s přívěsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po faceliftu:

Normální 1U0 953 235 B

Pro tažné 1U0 953 235 E 300

Je tam ten rozdíl, že spínač pro tažné zařízení v případě připojení přívěsu bliká navíc kontrolka blikačů přívěsu na přístrojovce.

Pozor při výměně se mění (už si nepamatuji, je to dávno co jsem to předělaval) zapojení a myslím jsem tam tahal nějaký drát navíc od budíků. Zapojení se musí upravit jinak při výměně za přepínače pro tažné sepřepínač poškodí.

Rozdíl je navíc v tom Normální přepínač podsvit se rožne až po rozsvícení světel.

Pro tažné podsvit se rožne po zapnutí klíče v zapalování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Jaký je rozdíl v zapojení přerušovače 1U0 953 235 B a 1U0 953 235 E?

Po prvním připojení přívěsu dopřerušoval :aggressive:

Můžu bez úprav tam dát silnější provedení?

:help:

Tak jsem koupil 1U0 953 235 E . Vše funguje až na to, že trojúhelník pořád svítí naplno a nejde to ubrat regulátorem podsvětlení :feve:

Editováno: , autor: Pyxisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já měl v autě "B", vlek šel taky, Ted jsem tam dal ten rezervní "E" a nic se nezměnilo. Mám auto 2002, bylo tam od začátku tažný, ale měl jsem starý interiér, předělal jsem to na novou palubku před 4 měsíci, vypínač v nové palubce byl "B", že jsou nějaký možnosti jsem naměl aní potuchy. Vše chodilo normál bez problému.

Jaký je rozdíl v zapojení přerušovače 1U0 953 235 B a 1U0 953 235 E?

Po prvním připojení přívěsu dopřerušoval :aggressive:

Můžu bez úprav tam dát silnější provedení?

:help:

Tak jsem koupil 1U0 953 235 E . Vše funguje až na to, že trojúhelník pořád svítí naplno a nejde to ubrat regulátorem podsvětlení :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Vytahnes ho vcelku s ofukama jde to stuha neboj zaber,ale dávej pozor na plisky ktere to drzi radi padaji a nejsou k nalezení :aggressive:

Tak mám přesně tento problém!!

Někdo (býv.majitel) plast s trojúhelníkem z palubovky vytahoval a plíšky, které to drží polámal. Zůstal tam jeden, který mi při vytahování zapadnul neznámo kam.

Poradí mi někdo kde se dájí plíšky koupit??? Budou vědět ve škodovce? Není nějaké číslo dílu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi vyndával celý prostřední ofuk, jestli Ti dobře rozumím?

Jednak pro výměnu/opravu přerušovače to není pořeba, ale to je teď jedno.

Pochybuju, že ty plíšky/pérka někde koupíš samostatně.

Ale vzhledem k tomu, že po světě se válí víc poškozených ofuků než dobrých nebude problém to z těch poškozených vybrat.

Na vrakáčí takový ofuk nemá skoro žádnou cenu, takže se domluvit a vybrat to z nich.

A máš vypadnuté pouze ty pérka? Nemáš ulomený i plast za který je zaháknutý?

Pokud nikde v okolí neseženeš, řekněme, že čtyři bych oželel. Nebo šest ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...