Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

otázky pro zasvěcené: nevíte, kdy se může objednat auto, aniž by to byl předface?..tzn. kdy už je k dostání facelift?..Taťka musí brzy objednávat a samozřejmě chce facelift...

druhá věc: nevíte, jak má vypadat ta zelená arctic? - tzn. tmavozelená, světle zelená (jako island),atd..?

slyšel jsem, že 4x4 zůstane u svých hnusných 15" - neznáte přibližný design?

cokoli pomůže, díky! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná záleží na dealerovi...ony ceníky a programy už beztak jsou, takže pokud jde čistě o podepsání nějakýho "papíru", aby byla splněna povinnost objednat do určitýho data kvůli zaměstnavateli, tak by se to asi dalo pořešit a auto prostě zadat do výroby až později, jakmile se to rozjede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak přidám kapkou do ohně :)

světla budou mít cca. tvar, jaký jsem udělal na fotomontáži - to víme..co mnozí z vás neví, blinkr bude ve spodní části světla - půjde o linku, lemující spodek světla, která bude tvořena z LED diod (zda půjde o příplatek, to se uvidí)... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak přidám kapkou do ohně :)

světla budou mít cca. tvar, jaký jsem udělal na fotomontáži - to víme..co mnozí z vás neví, blinkr bude ve spodní části světla - půjde o linku, lemující spodek světla, která bude tvořena z LED diod (zda půjde o příplatek, to se uvidí)... :)

Ojoj, tak pokial to je pravda, Skoda konecne PORIADNE modernizuje :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jasny, ze ted na tom vydelavaji, minimalni naklady!!! Ale Skodovka vubec nestaci vyrabet Octavii II v combi...je o ni strasnej zajem (nez predpokladali), skoro kazda firma si ji objednava jako sluzebni auto (viz. v CR nejvetsi tel. operator-ty jezdi uplne vsude)!! Kamarad ceka na N1 asi tri mesice, a to jsem si rikal minulej rok ze ja uz cekam na RS fakt hodne dlouho (2 mesice-presne na den). No jo, ale to by nedavno nesmel vyhoret vyrobni zavod hlavniho dodavatele radii pro Skoda auto, takze pry byla vetsina expedice tim pozdrzena!! A v te dobe se jeste objevila u Fabii II spatna kvalita prednich sloupku, takze taky nic nebylo expedovano. No ve Skodovce toho ted asi moc nevyrobili!!! :)

Jazdím pre VW Bratislava. Minulý rok, prerábali celú výrobnú linku ktorá vyrábala VW POLO na OII kombi. VW Polo sa vyrába už v Barcelone, a časť výroby z Mladej Boleslavy sa presúva do VW Bratislava. Na výpomoc, lebo sa nestíha. Aj na moju som čakal 8 týždňou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...