Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Nevěříte doufám tomu, že by Škodovka měla po republice stát 150 000 aut, že ne? Kdyby jedno stálo 250 000, tak má ve skladovkách 37,5 miliardy...

Ja nerikal v CR na svem vlastnim sklade !!!!!

Ja rikal neprodana auta sklad + dealeri a myslel min. Evropu, navic bez ohledu na typ a vybavu.....

Jen pro zajimavost - skladova auta dle webu Skoda Auto (ted jsem se dival):

Octavia II - 650 ks

Octavia II Combi - 526 ks

Tj. jen skoro 1 200 ks octavii II je u dealeru (a to nepocitam ze ne vsechny musi byt na tom webu). Otazka je kolik jich je ve fabrice?

Budu-li pocitat, ze v CR se proda 10% z vyroby tak by to bylo 12 tis. aut u dealeru, ale to asi na zapad od nas budou mit vetsi skladovky, pochybuji ze tam bude oficialni dealer co ma 3 octy skladem (na to ze auto v teto cene si neprolednou ve sve vybave tam asi moc staveni nejsou)......

Proc by tedy skodovka nemohla mit skladem 2x tolik co maji jeji dealeri?

Ten udaj 150 tis. aut jsem prevzal z jine diskuze.... ja tam nepracuji.... ale mne to jako nerealne nepripada, neni to prodejce rohliku a holt kdyz 1ks stoji co stoji ..... navic je to soucet s dealerama, takze to co maji oni nejsou penize skodovky, ale tech stovek firem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trebárs pre SK trh je to tak, že autá u dealerov sú v tzv. "burze", kedy je možné si po dohode vymeniť skladové auto s iným dealerom, alebo potom sú v tzv. "eurosklade", ktorý spravuje importér. Z času na čas sa objaví fakt zaujímavá cena na staršie autá z euroskladu (3 a viac mesiacov), bohužiaľ často sú to vcelku zvláštne kombinácie motorizácií, výbav a farieb. Dá sa ale nájsť fakt bezkonkurenčný kauf, je to vždy o kompromise :punk:

Aj tak by ma zaujímalo, odkiaľ máte ten 48KT na výrobu O2FL - u nás stále platí informácia, že 45KT, prvé vozy u predajcov 46KT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak by ma zaujímalo, odkiaľ máte ten 48KT na výrobu O2FL - u nás stále platí informácia, že 45KT, prvé vozy u predajcov 46KT.

No od toho 48KT by se měly dělat zákaznický vozy, jinak předváděčky samo dřív...někdo házel na net dopis ze škodovky, tam to bylo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak viděl jsem Octavii živě a musím říct že živě je ještě lepší. Ty přední světla mi na živo přišli supr.

Není to tak moc vytažené dozádu jak to vypadá na fotkách :palec2:

post-873-1223642579_thumb.jpg

post-873-1223642634_thumb.jpg

post-873-1223642648_thumb.jpg

post-873-1223642664_thumb.jpg

Editováno: , autor: P2M
P2M: krysarr svůj příspěvek máznul, tak si na tzv. admin téma reaguj v sekci, kam to patří, tady je to OT... Dík :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krysarr:

Jinak viděl jsem Octavii živě a musím říct že živě je ještě lepší. Ty přední světla mi na živo přišli supr.

Není to tak moc vytažené dozádu jak to vypadá na fotkách :palec2:

Jinak k fotkam, zajimavy, sem na ni zvedavej nazivo, dle pocasi taky zavitam na Autoshow, kdyz bude hnusne :)

Editováno: , autor: Bobik
na tzv. admin téma reaguj v sekci, kam to patří, tady je to OT... Dík :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes taky už seděl ve faceliftu........Brácha mě dnes vzal do MB kde on jako zástupce třech firem pro ně domlouval více jak 100ks nových škodovek včetně OII FL........já jsem bohužel neměl možnost se v tom svést,ale bráchovi ještě z nějakýma chlapíkama z firmy půjčily na svezení 1.4TSI 7.st.DSG......což mě sere že jsem se v tom nemohl svést,tahle kombinace mě totiž moc zajímá jako možný nástupce za moje současné OII 1.9TDI......Brácha byl s toho motoru+7st.DSG úplně nadšenej a po cestě zpět do Prahy nemluvil o něčem jinym......

Ta OII FL co jsem tam oblejzal byla v černý barvě,ale měli tam kus od nás ještě zaparkovaný dvě OII FL a jedna z nich byla ta Zelená Arctic.....můžu říct že i když jsem spíš na tmavý barvy,tak takhle zelená Octávce sakra sekne :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...