Přejít na obsah

Zapojení světýlka v kufru


Tamraton

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Taky uvazuju natahnout to ze zasuvky zapalovace, jen mam obavy, je ta zasuvka vypinana? tj. kdyz to zapomenu vypnout, vypne se to samo po nejakem case.. tak jak to je tusim se zbytkem interieru?

dik

EDIT: nevsimnul jsem si prispevku vyse, takze to vypada ze zapalovac je napajen porad?

Editováno: , autor: marfig
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Nazdar potrebujem radu ako toto svetlo zapojiť mám fabiu 1.4 r 2001 a dosť mi tam to svetielko chýba keďže nemám vôbec zámok s vypínačom rozmýšľam ako to mam spraviť ale hlavne ma trápi odkiaľ tam dostať elektriku ? rozmýšľal som zo svetiel ale neviem či to tak môžem dať čo navrhujete vy ? ten vypínač na ten zámok plánujem prirobiť ešte neviem ako ale ak máte nejaké nápady tak sem s nimi.

a ešte taká maličkosť ako vymením anténu ? viem že je tam taký plast ale ako ho mam dať dole nechcem tam nič utrhnúť .

http://img9.imageshack.us/g/img20110421001.jpg/

ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já jsem vyřešil osvětlení kufru aniž bych musel protahovat kabel odzadu dopředu, nemůžu něják auto rozebírat a přeměňovat, ještě je se splácí, tak jsem to vyřešil takhle... :) , stačí k tomu LED baterka s magnetem, používá se při čtení a velká kancelářská sponka :smich: je to rychlý, rozsvítím to, když potřebuju, tj. večer a baterku to nežere :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

No tak som sa konečne do toho odhodlal pustiť a spraviť to aby to išlo ako malo.

Našiel som tento zámok http://bazar.autobutik.sk/nahradne-diely/product-25035-zamok-5-dveri-centr.zamykania-FABIA/ plánujem ho objednať je aj s vypínačom (dúfam že sú to tie isté typy a bude to pasovať namiesto pôvodného)

ked som dal dole ten plast kufra čakal ma tam tento káblik

p7270332.jpg

p7270330.jpg

dufam že to je na ten vypínač ???

Do toho konektoru idú 2 káble hnedý a hnedý/zeleny

Rozobral som na lavom boku čo su tie spojky .. tam ide ten kábel hnedý/zelený je zapojený do čiernej svorkovnice do pinu č.5 ale dalej už nejde

v tej čiernej svorkovnici je do pinu č.2 zapojený ešte hnedo/modrý ten ide ďalej

je tam ešte jeden hnedý/čierny v pine č.4 ale ten ide ako s predu a tam končí.

p7270339.jpg

p7270344.jpg

poradil by mi niekto prosím ktorý kabel mam kam pripojiť aby to svietilo ?

Editováno: , autor: marttin123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Cawte, dnes ma tak napadlo ci by nebolo dobre spravit osvetlenie do kufra aj tak ze by som ho zapinal cez vypinac a vypinalo by sa to cez casovy vypinac napr. po 1 minute. (mikrospinac na zamku nemam) Alebo ma niekto iny napad ako by sa mohlo svetlo zapinat aj bez vypinaca a aby to vypinalo cez casovy spinac?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahoj

mám dotaz

nikdy jsem to nezkoušel,

když nechám otevřený kufr tak světlo zhasne samo? za jak dlouho? (od výroby)

dá se to případně nastavit?

a když si dodělám pravé světlo v kufru, utáhne mi to ta pojistka?

děkuji

 

Fabia Ambiente 2005 Combi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...