Přejít na obsah

predelavka na xenonova svetla


Chossse

Doporučené příspěvky

Tak ted jsem si to ověřil a xenony dokážu naklápět na stávající kolečko bez uprav světel ovšem uprava elektroinstalace a drobná elektronika místo čidel ......ale jak mne znáte osobně jsem zastánce origo věcí.......

Mrs.:-))))

Jedna rychla otazka ... serou se ty tycky-senzory na automaticke nastaveni xenonu ??? Prijde mi, ze se mi pokazde naklopi jinak !!! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem si to ověřil a xenony dokážu naklápět na stávající kolečko bez uprav světel ovšem uprava elektroinstalace a drobná elektronika místo čidel ......ale jak mne znáte osobně jsem zastánce origo věcí.......

Mrs.:-))))

Jedna rychla otazka ... serou se ty tycky-senzory na automaticke nastaveni xenonu ??? Prijde mi, ze se mi pokazde naklopi jinak !!! :(

pane nic takového jsem nezareagoval a to už mě toho prošlo rukou dost a nic vše maká spolehlivě a čidlo jsem neviděl špatné sám jsem na své kupoval jeté a pohoda na dvou oktavách které máme tak jsou jen lehce orezlé držáky a jinak OK.....a světla taktéž ok ......akorád u mě jsem měnil měnič na pravé straně ..klasika velké horko od motoru častá závada u benzímů (teplo)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[No - moje zkušenost s přestavbou. Jel jsem před Vídní po dálnici, asi 5ti kilometrová rovinka a předjíždim Boxera, nebo Ducato (nějaká taková bílá pixla asi 10 let stará) a měl xenony (určitě ten kit, pač z továrny je snad nemaj). Jel 120 a předjel jsem ho asi ve 140 a hned jak jsem ho předjel, tak jsem mu musel asi 170tkou ujet, protože jak mu to svítilo, to bylo o voslepnutí. ten tam měl snad světla z Boeingu. Strašný prase. A to než jsem ho předjel, tak vypnul dálkový!!, takže to byly potkávačky.

Nevim no, do octy bych asi jedině origo xenony. Mám MR99 a přestavět face s xenonama taky neni za babku, takže lepší žárovky a finito.

nevim proc ale kdys se udela dobre prestavba do cirejch optik tak je to vpohode a neni duvod aby to oslnovalo ale kdys to nikdo dava do stary pixly ktera nema cirou optiku tak se to svetlo blbe tristi o sklo a spatne to sviti

ale zase na jednu strannu kdys us clovek sipe prachy na prestavbu na MR01 tak je skoda tam nedat origo xenony (ja je nemohl za slusne penize sehnat a 15k za ne davat nebudu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hoj všichni, sice to nemá s xenonama nic společného, ale byl tu názor, že žárovky 90/100 W jsou dobrou volbou. Pracuju u hasičů jako vyšetřovatel a pokud dáte do auta takovou žárovku, koledujete si o to, že sice chvilku pěkně uvidíte, ale pak budete mít prd a ne auto. U O jsem se s tím ještě nesetkal, ale elektroinstalace u předních světel není stavěná na takový odběr. Můj předchůdce si nechal dělat testy u svého synovce ve škodovce a opravdu je jako možná příčina vzniku požáru instalace takovéto žárovky. Většinou požár vznikne až po odstavení vozidla, takže při zpozorování může být už pozdě. Nechci být chytrej, je to jen moje rada z hasičské praxe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeden prvotridni dukaz jak se xenony z octy kradou

http://aukro.cz/item214198563_octavia_xenon.html

http://aukro.cz/item214202024_octavia_xenon.html

"LAMPA XENON OCTAVIA BEZ UCHYTNÝCH PACEK NA NAHRADNÍ DÍLY"

fakt bych ty lidi co to prodavaj zaviral

RE: Ty jsou urcite po bouracce ... :help:

Tezko rict, muzou a nemusej me je to stejne jedno ja uz mam funglaky za 14 i se zapojenim akorat potrebuju udelat to naklapeni na kolecko takze pockam az se vrati MartinRS z dovoleny

Editováno: , autor: hans.piche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Tak ted jsem si to ověřil a xenony dokážu naklápět na stávající kolečko bez uprav světel ovšem uprava elektroinstalace a drobná elektronika místo čidel ......ale jak mne znáte osobně jsem zastánce origo věcí.......

Mrs.:-))))

já místo drobné elektroniky dal 2 odpory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...