Přejít na obsah

Prerobenie mechanickeho plynu na elektronicky.


Fredy

Doporučené příspěvky

Napiste niekto prim Vas co potrebujem na prerobenie mechanickeho plynu na elektonicky a priblizne ceny dielov. Chcem to koli tempomatu.

Mam 1,6 74kw.

Nemohol som to najst v prispevkoch.

Dik.

To neuděláš, aspoň si to myslím. Spíš sehnat klapku co má vývod na tempomat, ale to je spíš rarita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jó, jde to. Vyměň řídící jednotku, škrtící klapku, celou motorovou a interiérovou elektriku, pedál, atd .... Takže bych radši vyměnil auto nebo spíš sehnal tu klapku a nějak to dopojil - dá se to, ovšem taky si prověř jestli umí tvoje řídící jednotka ovládat tempomat..

Něco takovýho jsem myslel, i když by to šlo tak se to nevyplatí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jó, jde to. Vyměň řídící jednotku, škrtící klapku, celou motorovou a interiérovou elektriku, pedál, atd .... Takže bych radši vyměnil auto nebo spíš sehnal tu klapku a nějak to dopojil - dá se to, ovšem taky si prověř jestli umí tvoje řídící jednotka ovládat tempomat..

celá elektrika by se měnit nemusela, stačí svazek na el. plyn, který má na sobě i konektory na brzdový a spojkový snímač, pak dát jinou kabeláž motoru, vyměnit RJ motoru, dát pedál plynu a pár kravin za hrozný peníze.

Než dávat elektronický plyn, tak je lepší jinou RJ motoru a dodělat kabeláž k ní, ale třeba to ani nebude potřeba, některé vozy měli přípravu na tempomat. Chce to vše přesně zjistit

Klapka, která podporuje tempomat má číslo dílu: 06A 133 066

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jó, jde to. Vyměň řídící jednotku, škrtící klapku, celou motorovou a interiérovou elektriku, pedál, atd .... Takže bych radši vyměnil auto nebo spíš sehnal tu klapku a nějak to dopojil - dá se to, ovšem taky si prověř jestli umí tvoje řídící jednotka ovládat tempomat..

celá elektrika by se měnit nemusela, stačí svazek na el. plyn, který má na sobě i konektory na brzdový a spojkový snímač, pak dát jinou kabeláž motoru, vyměnit RJ motoru, dát pedál plynu a pár kravin za hrozný peníze.

Než dávat elektronický plyn, tak je lepší jinou RJ motoru a dodělat kabeláž k ní, ale třeba to ani nebude potřeba, některé vozy měli přípravu na tempomat. Chce to vše přesně zjistit

Klapka, která podporuje tempomat má číslo dílu: 06A 133 066

Tak jsem to myslel - zatím jsem to nestudoval, tak nevím přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jó, jde to. Vyměň řídící jednotku, škrtící klapku, celou motorovou a interiérovou elektriku, pedál, atd .... Takže bych radši vyměnil auto nebo spíš sehnal tu klapku a nějak to dopojil - dá se to, ovšem taky si prověř jestli umí tvoje řídící jednotka ovládat tempomat..

celá elektrika by se měnit nemusela, stačí svazek na el. plyn, který má na sobě i konektory na brzdový a spojkový snímač, pak dát jinou kabeláž motoru, vyměnit RJ motoru, dát pedál plynu a pár kravin za hrozný peníze.

Než dávat elektronický plyn, tak je lepší jinou RJ motoru a dodělat kabeláž k ní, ale třeba to ani nebude potřeba, některé vozy měli přípravu na tempomat. Chce to vše přesně zjistit

Klapka, která podporuje tempomat má číslo dílu: 06A 133 066

Tak jsem to myslel - zatím jsem to nestudoval, tak nevím přesně.

Zjistil jsem, že i když je jednotka pro tempomat, tak nejsou dotažené kabely od RJ motoru do meziprostoru a chybí i kabeláž na snímače pedálů.

Je to, co kus, to originál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...