Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Chvilku jsem si na ten volant musel zvykat, většinou točim volantem na 9.hodině dlaní a tady se mi to jakoby smeká, tím že ten volant je kolem hodně členitý. Nicméně mnohem lepší než obyč originál.

Pokud se dá sehnat do cca 1500kč na aukru, není to nejhorší investice.

M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak to rict nekdo si pro ne prisel 3x po tydnu. Kdyz to vylezlo na 90kKc za opravy, tak jsem zajel pro Defend Hook a xeny prinejtoval a uz se neztratily. Borcovi chmatakovi se asi nelibila predstava jit na ne s rozbrusem :D

jo jen jsem koukal na tu originalitu ... docela dobrej nápad... ono totiš kdo parkuje někde venku na sídlišti .. tak xena jsou horkou kořistí pro zloděje.. a vetšinou je to tak ,že kdo má xenony ..tak jde zase koupí xenony a zloději kradou pořád dokola.. a pak pojištovna kroutí hlavou .. . a světla moc dobře zabezpečit nejdou ... ještě je poleptat vinem.. ale toho si zloději hned nevšimnou a světla stejně vezmou.... takže sekat ruce ... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj známe,taky už jsem o ně dvakrát přišel a to bez pojištění,až ted jsem to pojistil a zatim nic,ale čekám že až bude hezky tak budou zase fuč a aby je ty nejty nenasrali a nerozmlátili je....malej dotaz,když ukradnou ty světla tak pojištovna proplatí jen fakturu nebo mi na ně daj peníze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je na tobe, budto si to nechas proplatit rozpoctem (daj ti penize), nebo proplatej fakturu .. je na tobe jakou cestu zvolis .. kazdopadne rozpoctem ti daji o neco mene, ale dost na to, aby ti jeste pulka zbyla :D .. pokud mas lukrativni zdroj nahradnich dilu .. samozrejme se to take odviji od sjednane spoluucasti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj známe,taky už jsem o ně dvakrát přišel a to bez pojištění,až ted jsem to pojistil a zatim nic,ale čekám že až bude hezky tak budou zase fuč a aby je ty nejty nenasrali a nerozmlátili je....malej dotaz,když ukradnou ty světla tak pojištovna proplatí jen fakturu nebo mi na ně daj peníze?

Rikam kufr je jeste jistenej Defend Hook - k tem nejtum by se nemeli ani dostat.

Kdyz uz se dostanou, tak ty nejty je uz opravdu zastavej. Auto mam pojisteny na vandalstvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz jsem to tehdy vymyslel, tak ty xeny jsou na tusim peti sroubech. To by musel vyrvat nejen predni masku, ale i komplet proriznout kufr a to doufam uz by snad nekdo videl a privolal pomahace a chranice. A kdyz ne, tak holt od toho tu mame pojistky... reseni sekat ruce jako v Sumerske risi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garny, můžu se zeptat? Koukal jsem na fotky kde jsi měnil chladič. Opravdu je nutné rozebrat celý předek? Nejde to nějak vytáhnout, když se vyndá sahara?. Mám OI RS, takže to bude určitě stejný jako všechny ostatní OI. Díky.

nevím jaký chladič myslíš .. asi vodní ...

No řeknu to asi tak .. ono to nějak jde ... ale je tam dost málo místa .. každopádně musíš sundat nárazník a světla ven.. no a to vyndat chladičovku je už otázka 15 minut... a super přístup .. musejí se rozšroubovat chladiče od sebe a saharu .. a sám když koukneš mezi motor u RS a hladič tak místa není vela.. ale zda chceš tak ti chladič vymněním... zatím... PS: dělám to i bez vypuštění klimy.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octa 1 na spojku... docela zajímavá i když ne moc dobrá kombinace 1.9 tdi 66 kw .. ještě staré turbo bez lopatek .. a verze 4x4 ... což žádnej rychlík to není...

A spojka .. pěkne K.O. přítlačák popraskanej... hrůza... auto přivezla odtahovka... :feve: převodovka s 4X4 docela maso... jsem se pruhnul... :p

post-368-1234879000_thumb.jpg

post-368-1234879492_thumb.jpg

post-368-1234879543_thumb.jpg

post-368-1234879646_thumb.jpg

post-368-1234879684_thumb.jpg

post-368-1234879714_thumb.jpg

post-368-1234879844_thumb.jpg

post-368-1234879891_thumb.jpg

post-368-1234879968_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jaký chladič myslíš .. asi vodní ...

No řeknu to asi tak .. ono to nějak jde ... ale je tam dost málo místa .. každopádně musíš sundat nárazník a světla ven.. no a to vyndat chladičovku je už otázka 15 minut... a super přístup .. musejí se rozšroubovat chladiče od sebe a saharu .. a sám když koukneš mezi motor u RS a hladič tak místa není vela.. ale zda chceš tak ti chladič vymněním... zatím... PS: dělám to i bez vypuštění klimy.. :palec2:

Ani jsem to pořádně nepopsal, myslel jsem vodní, takže jsi to pochopil správně. Když už musí dolu nárazník i světla, tak ta stěna už vážně problém není. Místa je tam právě hrozně málo, na to už jsem koukal. Zatím to jenom slzí, ale než to něčim lemtat, tak ho radši vyměnim. Zítra to ještě pořádně omrknu a snad si to vyměnim sám, ale kdyby ne, mohl by jsi mi prosím napsat cenovku do SZ a případně jestli bych musel přijet i s novým chladičem, nebo jestli máš nějaké možnosti kde ho sehnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš orientační cenu na Aukru: http://www.aukro.cz/item559695245_vodni_ch...vie_1_9tdi.html

Má i na 1.8 T!!

Cenu chladiče vim. koukal jsem na net jak se +/- pohybujou. Spíš mi šlo o orientační cenu za práci. Nepředpokládám totiž, že by v dnešní době někdo pořádal dobročiný akce a hrabal se někomu v autě jen tak za děkuju.Ale díky za snahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenu chladiče vim. koukal jsem na net jak se +/- pohybujou. Spíš mi šlo o orientační cenu za práci. Nepředpokládám totiž, že by v dnešní době někdo pořádal dobročiný akce a hrabal se někomu v autě jen tak za děkuju.Ale díky za snahu

Na vodní chladiče ... pozor ... už jsem se taky napálil... prodávaj se nějaké levné chladiče... které tvarově a rozměrově sedí.. jen je problém ve spodním osazením na hadice.. je to prostě nějak špatně vylisované a to kolínko tam nesedí.. a netesní .. což znamená voda ven... byl jsem docela na palici když jsem to zjistil... všechno zase rozebrat... kol100 .. takže než koupit tak prověřit vyskoušet... docela jsem nechápal... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...