Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

ahoj Garny,

byl jsem u tebe na rozvodech s Octavkou 1,9 Tdi v breznu, menil jsi mi taky olej a filtry (servisni prohlidka) ted mam problem ze auto najednou z niceho nic zaclo rachtat z motoru, jako by se tam neco natahovalo nebo tak podobne, nevis cim by to mohlo byt, a jestli by bylo pripadne mozny k tobe zajet a jestli by jsi byl tak hodnej a juknul na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako vzdy super prace destak maka bezchybne a auticka jsou ve zpetnym najednou takova zelena ;) D-DOT uz data pres Klinku taky sosa - dekuju :palec2:kol5

BTW nenasel si tam nekde po garazi valet to predchozi rele na cyklovac? Nejak sem ho v introsu nenasel a treba pujde udat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako vzdy super prace destak maka bezchybne a auticka jsou ve zpetnym najednou takova zelena ;) D-DOT uz data pres Klinku taky sosa - dekuju :palec2:kol5

BTW nenasel si tam nekde po garazi valet to predchozi rele na cyklovac? Nejak sem ho v introsu nenasel a treba pujde udat.

hmm nevím .. se podívám ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji panu doktoru Garnymu za včasnou, rychlou a přesnou léčbu Lízy. Dále musím potvrdit, že "malý" Garny roste strašně rychle a je to chlap jako hora, do půl roku budu proti němu prcek. Máma se tvářila spokojeně, což je neméně důležitý faktor. Ještě jednou díky Petře a ať jste všichni zdraví :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji panu doktoru Garnymu za včasnou, rychlou a přesnou léčbu Lízy. Dále musím potvrdit, že "malý" Garny roste strašně rychle a je to chlap jako hora, do půl roku budu proti němu prcek. Máma se tvářila spokojeně, což je neméně důležitý faktor. Ještě jednou díky Petře a ať jste všichni zdraví :palec2:

jo roste jako blázen .... a nemáš čas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape tak se zase ukazu posli SMS kdy se ti to hodi nejaky zelezo pod auto mno a ozvalo se na chvili nabijeni, ale uz zase nabiji tak pri ty prilezitosti kouknout cim to bylo :)

hmm tak to vypadá na 90 procent na volnoběžku od alternátoru .. bežná věc ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem včera byl u Petra pro autí nejdřív sem začal slyšet z pod auta takovej drncavej zvuk výfuku ...volám Peťovi a ten hned no to je jasný to bude takovej držáček výfuku a taky, že jo a pak říkám ty Peťul když jedu slyším takový tu tu tut tu co to může být a hádejte Petr zvedl auto a zjistil, že jsem měl povolený přední levý kolo zase nějaká svině zlodějská mi chtěla čornout kola. No jak mě o tom Petr informoval tak říkal nechceš zkouknout klimu a já ok a když jsem dojel k Peťovi tak jsem přes půl hodky pokecali u jeho nové hračky co pořídil ;)..klima doplněná zkontrolovaná a dokonce mi přijde, že i voní ....Peťo díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...