Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Tak jsem další spokojený zákazník Garnyho ZLATÝCH RUČIČEK!!! Navýmýšlel jsem si hafo blbostí co bylo potřeba upravit a spravit na mojí oktě a Garny to zvládl v neskutečném tempu a já jsem maximálně spokojený.

Takže všem doporučuji! Snad bude někdy více času na pokec. V té zimě mi málem upadli uši :-)

Petr je fakt šikula! Ještě ho čeká nějaká ta moje návštěva...holt jsem objevil super servis!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem další spokojený zákazník Garnyho ZLATÝCH RUČIČEK!!! Navýmýšlel jsem si hafo blbostí co bylo potřeba upravit a spravit na mojí oktě a Garny to zvládl v neskutečném tempu a já jsem maximálně spokojený.

Takže všem doporučuji! Snad bude někdy více času na pokec. V té zimě mi málem upadli uši :-)

Petr je fakt šikula! Ještě ho čeká nějaká ta moje návštěva...holt jsem objevil super servis!

děkuji pane.. tak snad ty starty budou o dost lepší ... to víš v těchto mrazech a nefunkční ani jedna žhavička je sebevažda... a ješte ty kilometry :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vše co tu chodíte... asi všichni víte.. ,že se zde starám o clubové vozy.. volitelně.. a tak jsem chtěl vás vše.. seznámit co se v servisu děje a neděje... Protože IT stránky jsou pořád v řešení.. tak vás tu nějakýma fotkama seznámím co a jak...

Děkuji všem za přízen...

Ahoj Garny,prosím kolik stojí na Octavku I parkovací senzory + montáž? Moc děkuji za odpověd.Libor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakladat dalsi tema, taxe zeptam rovnou tady odbornika...

Mam 5,5 roku starou baterku, sem tam doleju a pac ted jezdim hoooodne malo, tak jednou za 14 dni, nekdy i trochu castejs, ale minimalne, tak sem zvazoval, ze bych ji nejak prizivil. Ma to cenu? Pripadne jak dlouho mam nabijet? Diks -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakladat dalsi tema, taxe zeptam rovnou tady odbornika...

Mam 5,5 roku starou baterku, sem tam doleju a pac ted jezdim hoooodne malo, tak jednou za 14 dni, nekdy i trochu castejs, ale minimalne, tak sem zvazoval, ze bych ji nejak prizivil. Ma to cenu? Pripadne jak dlouho mam nabijet? Diks -_-

Ahoj .. no 5.5 let tak to je tak do popelnice... hele nabíjet tak minimálně 12 hodin slabím proudem.. lepší 24 hod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj .. no 5.5 let tak to je tak do popelnice... hele nabíjet tak minimálně 12 hodin slabím proudem.. lepší 24 hod...

Nazdarek pane, no, ma uz neco za sebou ;) Diky, zkusim to a uvidim. Posledne mi zdechla v lete uplne znicehonic behem popojizdeni po Praze den pred odjezdem dovolenou, s touhle to zatim chyta na drc, ale predpokladam, ze zdechne podobne. Jezdim ted fakt tak jednou za 14 dni, tak to asi nejni uplne vonco. Dikec! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mashova octa 2.0 benzín .. tak to byl taky oříšek ... pořád to nějak špatně jelo a pocukávalo ... nakonec se ukázalo že mechanici ve škodovce jsou trochu jelita.. když zatlačovaly nové kabely na svíčky vzaly na to asi šroubovák a prosekly izolaci... no co dodat.. tet už prostě šlape jak má ... :)

post-368-1228248465_thumb.jpg

post-368-1228248649_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co dělal??na volnoběh za studena byl slyšet??

tak to jsem čekal jak dlouho bude trvat kdy se ozveš ... vím dobře ,že stím máš taky skušenosti ... ;) no standart... tukalo v tom na volnoběh a hlavně otřesnej zvuk při chcípání ... jak když kladívkem tukáš o výfuk ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je prasklá :D a připečená na druhé vlákno ;)

[/quote

jarda rolba má pravdu ... a tímto tě vyhlašuji špionem fora...

je fakt ,že se jedno vlákno prismahlo k druhému .. jenže ono se vždy přismahlo a pak zase dle otřesů zase ne.. no v autě to dělalo docela pěkné brigule ... furt jako motor do dílny atd... asi po hodině jsem šel hledat a našel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...