Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Zdravím vše co tu chodíte... asi všichni víte.. ,že se zde starám o clubové vozy.. volitelně.. a tak jsem chtěl vás vše.. seznámit co se v servisu děje a neděje... Protože IT stránky jsou pořád v řešení.. tak vás tu nějakýma fotkama seznámím co a jak...

Děkuji všem za přízen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár foteček nového podvozku bauhího... bourak... jedná se podvozek sport ,tlumiče KONI stavitelná tuhost a pružiny Eibach se snížením cca 2-3 cm... pro srovnání ,podvozek jsem nastavil na sport confort.. takže tak 50:50 ...takže něco jako podvozek RS.. pan majitel volal ,že je to super a je spokojen... tak hlavně at to jezdí....

post-368-1182978081_thumb.jpg

post-368-1182978174_thumb.jpg

post-368-1182978264_thumb.jpg

post-368-1182978372_thumb.jpg

post-368-1182978422_thumb.jpg

post-368-1182978450_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak autí mi dnes Petr dal se musím akorát podívat jak mi ten kufr uklidil a jestli zapojil zesík no to poznám až tam dám woofer ;) jinak nedělal mi jen PDC, ale měnil i olej a filtry zatím co já jsem se válel u moře :D

a hned o taky zkoušel a funguje je to je to šikulka

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...