Přejít na obsah

Kolko stoja xenony?


XXX TOMCAT XXX

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
Ale STK sa predsa da vybaviť aj bez auta lol lol lol lol lol lol

Otázka času, neboj :p Navíc vzhledem k tomu, co na silnicích člověk potká za exoty..bych nechal některé STK vybombardovat :aggressive:;) Pomalu se v síti STK začíná zavádět kamerový systém, takže případná kontrola činnosti takové STK může být při prohlídkách bez aut "smrtelná"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez nad xenonmi rozmyslam. zda sa mi to ale komplikovane - i ked napr. absentujuce ostrekovace by sa dali poriesit jednoduchym nalepenim krytiek na naraznik a pri pripadnej "zelenej" kontrole alebo STK to hrat na prekvapeneho ze to "nefunguje ??"... ;) ...na co vsetko clovek nepride pri dobrom pivku -_-

istotne ma vsak celkova cena a narocnost VELMI zaujima..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez nad xenonmi rozmyslam. zda sa mi to ale komplikovane - i ked napr. absentujuce ostrekovace by sa dali poriesit jednoduchym nalepenim krytiek na naraznik a pri pripadnej "zelenej" kontrole alebo STK to hrat na prekvapeneho ze to "nefunguje ??"... ;) ...na co vsetko clovek nepride pri dobrom pivku -_-

istotne ma vsak celkova cena a narocnost VELMI zaujima..

No jasná věc..TK na měsíc a můžeš na opakovanou -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou úvahy, to fakt nechápu. sakra, když na ty xenony nemáte, tak si tam udělejte HID přestavbovou sadu, tam snad ostřiky bejt nemusí nebo se na vyserte a sviťte žárovkama. mi to přijde už typicky český, udělat něco jenom jako a budu se tvářit, jakože to je pravý... :doh

to je stejný jak nálepky M3 na 316i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supr, to bych si moh koupit trabanta. u auta týhle cenový přehazovat světla aby to prošlo STK mi přijde fakt totál úlet. když neni nivelace, pochopim to, sám to tak mam, regulaci mam na kolečku a funguje to, ale xena bez ostřiku, někdo to má i bez regulace natvrdo, to už moc nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to co napsal Alexas není až tak od věci. Proto jsem ty starý lampy neprodal a eventuálně je dám nazpět až v okamžiku, kdybych na STK neprošel. Je fakt, že ostřiky tam tak trochu mám i nemám. Respektive nemám je zapojený, protože to je pakárna hadic a výměna nádobky s čerpadlem, do čehož se mi už nechtělo. Prostě mám to tak nějak předpřipravený. :D

A stran ceny xenonů, na což se původně autor ptal, tak ty se dají pořídit i s montáží do 10 t. Kč a inzeruje to myslím i Alesio na stránkách auto asp2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prostý souhlas s Lukem..buď si to chci pořídit a nebo ne.. to snad jako Češi máme v genech, že pořád všechno chceme jen och.ávat? Kdy\ž vezmu kolik stojí xena a vše nutné kolem, tak proti tomu jsou např. ostřiky hotový pakatel..ovšem pardon, já zapomněl, že jsme v Čechách, takže xena koupíme za hubičku někde za rohem, že..co na tom, že někomu budou chybět. Takovéhle názory, jak co obejít, mně fakt dostávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to co napsal Alexas není až tak od věci. Proto jsem ty starý lampy neprodal a eventuálně je dám nazpět až v okamžiku, kdybych na STK neprošel. Je fakt, že ostřiky tam tak trochu mám i nemám. Respektive nemám je zapojený, protože to je pakárna hadic a výměna nádobky s čerpadlem, do čehož se mi už nechtělo. Prostě mám to tak nějak předpřipravený. :D

A stran ceny xenonů, na což se původně autor ptal, tak ty se dají pořídit i s montáží do 10 t. Kč a inzeruje to myslím i Alesio na stránkách auto asp2.

Jasný, ale jak budeš sundavat nárazník..a že ty určitě si zas něco vymyslíš ;) , tak to asi zapojovat budeš, ne? určitě ale nebudeš někam lepit krytky, aby to jen tak vypadalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prostý souhlas s Lukem..buď si to chci pořídit a nebo ne.. to snad jako Češi máme v genech, že pořád všechno chceme jen och.ávat? Kdy\ž vezmu kolik stojí xena a vše nutné kolem, tak proti tomu jsou např. ostřiky hotový pakatel..ovšem pardon, já zapomněl, že jsme v Čechách, takže xena koupíme za hubičku někde za rohem, že..co na tom, že někomu budou chybět. Takovéhle názory, jak co obejít, mně fakt dostávají.

Ty co prodává Alesio prej nikomu nechyběj. Ostatně to inzeruje zcela veřejně, tak ho ani nepodezírám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty co prodává Alesio prej nikomu nechyběj. Ostatně to inzeruje zcela veřejně, tak ho ani nepodezírám.

Já nenapadám Alesia, ten má nové věci, jen se ale stačí podívat na fóru, co se jich ztrácí.. Jinak jsem myslel to, že ty máš všechno kompletní a je jen otázka času to rozchodit, určitě nemáš potřebu lepit krytky na nárazník samotné, bez "zázemí" ;) To už mi přijde jako totální hovadina to tak řešit..možná tak věc hodná dvojkového golga se zavařenýma klikama, ale ne aut za půl míle a víc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supr, to bych si moh koupit trabanta. u auta týhle cenový přehazovat světla aby to prošlo STK mi přijde fakt totál úlet. když neni nivelace, pochopim to, sám to tak mam, regulaci mam na kolečku a funguje to, ale xena bez ostřiku, někdo to má i bez regulace natvrdo, to už moc nechápu...

Hele ty trabante :) ,automatická nivelace je ke xénum je snad taky poviná,né?Nevim co je na tom za úlet jednou za dva roky přehodit světla? Budu mít jistotu,že projdu což ty s xenonama s regulací na kolečko ne :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supr, to bych si moh koupit trabanta. u auta týhle cenový přehazovat světla aby to prošlo STK mi přijde fakt totál úlet. když neni nivelace, pochopim to, sám to tak mam, regulaci mam na kolečku a funguje to, ale xena bez ostřiku, někdo to má i bez regulace natvrdo, to už moc nechápu...

Hele ty trabante :) ,automatická nivelace je ke xénum je snad taky poviná,né?Nevim co je na tom za úlet jednou za dva roky přehodit světla? Budu mít jistotu,že projdu což ty s xenonama s regulací na kolečko ne :p

A co si tam rovnou hodit jinej motor, ať to trošku upaluje..a na STK vždycky vrátit ten původní? Vítejte ve světě opravdových tuningářů :p Přeju víc silničních kontrol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...