Přejít na obsah

Šílený zákazník firmy Peugeot


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

ted uvazuju kdo je blby jestli ten cholerik nebo flegmatik lol ale takoveho blbecka bych zabil co sedi za tim pujtem s telefonem, byla mu dana jasna otazka a on si mlel svoje :aggressive:

Tak, tak, souhlasím! Tyhle odrhovátka, která nemají mozek, bojí se cokoliv rozhodnout ,

mě také vytáčejí. Je to všude stejné, banky, prodejci, telefonní operátoři.

K nasrání. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného jsem zažil na lince v pojištovně Generali. Sice jsem nebyl sprostý, ale ta baba mne tak vytočila, že jsem po ní ječel podobným způsobem. Na každý můj dotaz řekla moment a následovala odpověď jako ze zaseklé desky. Jsem flegmatik, ale tohle se fakt nedalo zvládnout. Nakonec jsem to vzdal, zrušil pojištění i leasing a vím, že s Generali už nechci mít nic společného. A to šlo jen o blbé připojištění čelního okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja to zhodnotim z jineho pohledu - dostat na telefon takovyho hulvata a primitiva, co sedel v aute, nic nereklamoval a myslel si, ze se pro nej toci zemekoule, prasknul bych s tim telefonem uz davno.

Tyhle lidi na infolinkach maji proste sve instrukce a ty musi dodrzovat - jsou za to placeni a pokud tak cinit nebudou, prijdou o praci.

Pokud chce pan kontakt na technickeho reditele firmy uvedeneho jmena, necht si ho sezene jinou cestou, pripadne pisemnou formou, nikoliv pres infolinku. Ty lidi mu ho stejne nesmi dat. Nebo si snad nekdo z vas mysli, ze zavolate na infolinku Skodovky a nekdo vam da primy kontakt napr. na vedouciho vyvoje??? Asi ne, ze.

No a pokud by byl skutecne v kontaktu s technickym reditelem a ten mu dluzil odpoved na jakousi otazku, urcite by mel na dotycneho kontakt ve forme vizitky apod.

A vyhrozovat fyzickym nasilim je uz vrchol.

Naopak, vyzdvihnul bych trpelivost a klid operatora - ten pro toho saska vic udelat nemoh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja to zhodnotim z jineho pohledu - dostat na telefon takovyho hulvata a primitiva, co sedel v aute, nic nereklamoval a myslel si, ze se pro nej toci zemekoule, prasknul bych s tim telefonem uz davno.

Tyhle lidi na infolinkach maji proste sve instrukce a ty musi dodrzovat - jsou za to placeni a pokud tak cinit nebudou, prijdou o praci.

Pokud chce pan kontakt na technickeho reditele firmy uvedeneho jmena, necht si ho sezene jinou cestou, pripadne pisemnou formou, nikoliv pres infolinku. Ty lidi mu ho stejne nesmi dat. Nebo si snad nekdo z vas mysli, ze zavolate na infolinku Skodovky a nekdo vam da primy kontakt napr. na vedouciho vyvoje??? Asi ne, ze.

No a pokud by byl skutecne v kontaktu s technickym reditelem a ten mu dluzil odpoved na jakousi otazku, urcite by mel na dotycneho kontakt ve forme vizitky apod.

A vyhrozovat fyzickym nasilim je uz vrchol.

Naopak, vyzdvihnul bych trpelivost a klid operatora - ten pro toho saska vic udelat nemoh.

Přesně tak, naprosto s Tebou souhlasím :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přítelkyně dělá operátorku v České pojištovně a s takovými lidmi se nemusí bavit, jakmile se k nim někdo chová takhle sprostě, tak hovor můžou ukončit. Pár takových telefonátů co přinesla jsem už poslouchal a je to síla co se takových blbců najde <_<:wacko:

Tak tak, moje přítelkyně taky dělá operátorku v české a co mi vypráví, tak občas tam opravdu volají tupci a sprosťáci. Neuvědomují si, že ty holky za telefonem za to nemůžou, většinou mají příkazy od nějakýho blbce shora, kterej v životě nedržel telefon v ruce. A každý měsíc mají hodnocení a jak není hovor přesně podle osnovy, tak peníze dolů. Kde dělá tvoje přítelkyně? V Brně na operačním? Na životním, nebo neživotním pojištění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja to zhodnotim z jineho pohledu - dostat na telefon takovyho hulvata a primitiva, co sedel v aute, nic nereklamoval a myslel si, ze se pro nej toci zemekoule, prasknul bych s tim telefonem uz davno.

Tyhle lidi na infolinkach maji proste sve instrukce a ty musi dodrzovat - jsou za to placeni a pokud tak cinit nebudou, prijdou o praci.

Pokud chce pan kontakt na technickeho reditele firmy uvedeneho jmena, necht si ho sezene jinou cestou, pripadne pisemnou formou, nikoliv pres infolinku. Ty lidi mu ho stejne nesmi dat. Nebo si snad nekdo z vas mysli, ze zavolate na infolinku Skodovky a nekdo vam da primy kontakt napr. na vedouciho vyvoje??? Asi ne, ze.

No a pokud by byl skutecne v kontaktu s technickym reditelem a ten mu dluzil odpoved na jakousi otazku, urcite by mel na dotycneho kontakt ve forme vizitky apod.

A vyhrozovat fyzickym nasilim je uz vrchol.

Naopak, vyzdvihnul bych trpelivost a klid operatora - ten pro toho saska vic udelat nemoh.

Pro tu trpělivos a klid jsou operátoři taky řádně školení...

Občas, i když mám nějaké to školení za sebou, mne taky dokáže pěkně vytočit lidská tupost a to jsem myslím dost dlouho klidný a trpělivý..... prostě je tady spousty blbů, kteří by takové kurzy jak zvládat hovory, potřebovali mnohem více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Přítelkyně dělá operátorku v České pojištovně a s takovými lidmi se nemusí bavit, jakmile se k nim někdo chová takhle sprostě, tak hovor můžou ukončit. Pár takových telefonátů co přinesla jsem už poslouchal a je to síla co se takových blbců najde <_<:wacko:

Tak tak, moje přítelkyně taky dělá operátorku v české a co mi vypráví, tak občas tam opravdu volají tupci a sprosťáci. Neuvědomují si, že ty holky za telefonem za to nemůžou, většinou mají příkazy od nějakýho blbce shora, kterej v životě nedržel telefon v ruce. A každý měsíc mají hodnocení a jak není hovor přesně podle osnovy, tak peníze dolů. Kde dělá tvoje přítelkyně? V Brně na operačním? Na životním, nebo neživotním pojištění?

V Brně, Purkyňova :)

Editováno: , autor: Garrett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted uvazuju kdo je blby jestli ten cholerik nebo flegmatik lol ale takoveho blbecka bych zabil co sedi za tim pujtem s telefonem, byla mu dana jasna otazka a on si mlel svoje :aggressive:

No vzhledem k tomu, že to není spojovatel ani linka na zjišťování čísel tak proč by mu to číslo měl dávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdivujem tých ludí čo dokážu s chladnou hlavou takého debila počúvať...na druhej strane asi tu situáciu že niekto chce číslo na niekoho nemajú v osnove lebo mu to mohol dávno už povedať keď sa na to niekkolko krát pýtal ten vagabund.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted uvazuju kdo je blby jestli ten cholerik nebo flegmatik lol ale takoveho blbecka bych zabil co sedi za tim pujtem s telefonem, byla mu dana jasna otazka a on si mlel svoje :aggressive:

No vzhledem k tomu, že to není spojovatel ani linka na zjišťování čísel tak proč by mu to číslo měl dávat.

njn tak mel rict bohuzel nejsme opravnen vam toto cislo davat a tecka ne ze mluvi o necem jinem nez se ten chlapek ho pta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...