Přejít na obsah

Felicia konektor


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Ahoj - u vsech felin co jsem tu mel - nachazel jsem na napichnuti diagnostiky konektor u pojistkove skriny.

Ale prijel strejc - rocnik 94/95 nejaky prvni typ - byla zkusebni- ma uplne skvelou karoserii-je furt venku v Praze a jezdi o 106 a nikde ani rez ani na 5 dverich. Ona jezdila na zkusebnich jizdach nekde v cizine a ma lepsi upravu ci nejaky jiny plech. Ma v el. okna, audio v te dobe origo za 40 000 a jine doplnky jako drevo a pod. Motor 1.3 jendobod. ale nemuzu to sakra nikde napichnout.

Jednotka motoru Bosch

Bez_n_zvu.bmp

post-3876-1185647708_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj - u vsech felin co jsem tu mel - nachazel jsem na napichnuti diagnostiky konektor u pojistkove skriny.

Ale prijel strejc - rocnik 94/95 nejaky prvni typ - byla zkusebni- ma uplne skvelou karoserii-je furt venku v Praze a jezdi o 106 a nikde ani rez ani na 5 dverich. Ona jezdila na zkusebnich jizdach nekde v cizine a ma lepsi upravu ci nejaky jiny plech. Ma v el. okna, audio v te dobe origo za 40 000 a jine doplnky jako drevo a pod. Motor 1.3 jendobod. ale nemuzu to sakra nikde napichnout.

Jednotka motoru Bosch

na těhlech feldách ej konektor v motorovém prostoru na straně řidiče, je tam takový železný držák kousek od stěračů, je na něm jedna dlouhá svorkovnice a dvě malé 2 pin a jsou s protikusem, co nemá vývody, tak tam se to napichuje.

Akorát musíš mít redukci 2x2 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

No já tedy nevím, ale můj táta má felicii vyrobenou 6/1995 a zásuvku má klasickou 21 pinů a to pod přístrojovkou na straně spolujezdce. Je fakt, že první ročníky měli jak se tu píše 2x2 v motorovém prostoru, ale kdy se to předělávalo nevím, ale jak píšu, tátova 95 jí má už vevnitř vozidla, koukni ještě tam. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se to bude ještě někomu hodit.

Protože jsem neměl redukci tak mi stačilo natáhnout od baterky + (obd kabel pin 16) a někde chytit kostru (pin 4) akorát K-linku která je na pinu 7 ( nevím proč ale s tou mi to nefungovalo ) jsem musel použít L-linku která je na pinu 15 a tu zapojit na ten zelenočerný kabel co je v autě.

post-10586-1216810138_thumb.jpg

Editováno: , autor: piškot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...