Přejít na obsah

Stresni nosic felicie-fabie


fabia04

Doporučené příspěvky

Zdar,mohl by me nekdo poradit z vlastni zkusenosti,jestli mohu pouzit stresni nosic z felicie,montovany do ramu dveri,na fabii combi bez hagusu?Koukal jsem na nabidku stresnich nosicu a treba firma Hakr ma uplne stejnou fotku u stresniho nosice na fabii a felicii.A cena je taky rozdilna.Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne. Nosic z felicie se neda pouzit. U fabie se to nedava pod dvere. Fabia bez podelniku (kombik) nema a ani nemela nikdy pripravu. Ma to jen sedan a kratka. Na tvoji je system napr. Jetbag 6504. Dneska jsem ho nandaval, montaz pohodicka a drzi perfektne.

http://www.autonosice-ostrava.cz/detail.ph...mp;xx_skupina=1

PS. Vzdy se ktomu musi dokoupit vlozky zamku v cene okolo 500Kc. Thule vlozky tam pasuji po drobne uprave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdar,mohl by me nekdo poradit z vlastni zkusenosti,jestli mohu pouzit stresni nosic z felicie,montovany do ramu dveri,na fabii combi bez hagusu?Koukal jsem na nabidku stresnich nosicu a treba firma Hakr ma uplne stejnou fotku u stresniho nosice na fabii a felicii.A cena je taky rozdilna.Dik

Použil jsem střešní nosič (příčníky) s patkami pro Favorit/Felicie na F I Combi tak, že jsem je porovnal s patkami příčníku od HAKR pro F I Combi a asi 5 mm (nutno pečlivě proměřit) za prvním ohybem ve směru dovnitř vozu jsem je uříznul, začistil a natřel proti korozi. Upravoval jsem starší model od THULE - je masivnější než HAKR. Jen pozor, aby o upravenou patku neškrtaly dveře. Udrží v pohodě i 4 kola při rychlosti přes 100 km/h. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne. Nosic z felicie se neda pouzit. U fabie se to nedava pod dvere. Fabia bez podelniku (kombik) nema a ani nemela nikdy pripravu. Ma to jen sedan a kratka. Na tvoji je system napr. Jetbag 6504. Dneska jsem ho nandaval, montaz pohodicka a drzi perfektne.

http://www.autonosice-ostrava.cz/detail.ph...mp;xx_skupina=1

PS. Vzdy se ktomu musi dokoupit vlozky zamku v cene okolo 500Kc. Thule vlozky tam pasuji po drobne uprave.

zdravim mel bych dotaz.. potřeboval bych vědět, jestli by se ten střešní nosič který je v tom odkazu, dal použít i na Fabia I hatchback r.v.2003...

Editováno: , autor: karpi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych jeste jeden namet na reportaz,slo by nejak pridelat fixni body z kratke fabie,pod stresni listu do kombiku?Nevim jak je to uchycene,ale asi to bude jenom prisroubovane jako hagusy.Tak tedy prisroubovat skrz strechu,nebo nejak vyuzit pripravene otvory na hagusy,udelat diry do listy,sehnat zaslepky do listy a melo by to fungovat?Co vy na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, to bastleni je dost nebezpecny a jestli to nedejbuh i s tema kolama uleti a naprikald na dalnici to trefi dalsi auto.. no pak bych nechtel byt v tve kuzi az to budou flojdi resit :))

To dřív uletí originál pro F I Combi od HAKRu, než upravený a masivnější THULE. Tvarem a profilem jsou patky shodné, jen je odříznutý přebytek, který je u Felicie vedený pod dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 14 let později...

Ahoj, nemá někdo fotku jak drží zahrádka za střechu u fabie hatback bez přípravy na střeše tj když se otevřou dveře? Tj jesli kovová patka to likviduje sametku-těsnění dveří? U Favorita/Felicie to vycházelo přesně ke gumě avšak i tam to tu lištu časem prosekalo. 


Díky.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...