Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

Ozi: ........  hele ten link sem delal presne tak jak si rikal uz poprvy a tedka to nefunguje tak nevim kurnik :(

 

 

 

PavkaKorčagin: ............... taky gratuluju a CITIK peknej,.... zaujal me volat ve spojeni bezoveho interieru a o malem DSGcku nemluvne,... hrozne by me zajimalo jak DSG funguje ;) ...... doufam ze na pristim srazu budes, a trochu me povozis ;):D :D ..... predem diky ;)

 

 

 

Koty:

........... jasny ;) jenom jak je to stim vzorkem ? jsou tam aspon 4 mm a cena ? ..... kdyztak SZ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě CITIGA to je správně ASG. Moc km jsem s tím zatím nenajel, ale jeví se to jako dobrý. Řadí brzo, ručně bych řadil později, ale je to na spotřebu a pokud nezačnou klesat otáčky a nebo se prudce nepřidá, tak dolů neřadí. Takže 50km/h. na pětku není nic divného. Při prudkém sešlápnutí plynu zařadí čtyřku normálně, trojku případně i dvojku s meziplynem. V případě potřeby je možno řadit ručně a když mě to už nebaví, tak to zas nechám na ASG. Převezme si to samo (a).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PavkaKorčagin:

rado se stalo, aspon neco se dneska podarilo :)

jinak samo taky gratulace k registraci a musim uznat ze ten volant je mazlivej, uz jsem rozhodil site a rad bych ho pak dal do sve budouci OII

 

Lukason, ja nevim, me to dycky chodilo bez problemu, bohuzel se ti na upravu podpisu nedostanu, abych to mohl zkusit a me podpis nejde upravit uz rok, dycky s tim prudim standise...

 

mc2uba: s trochou stesti by to mohlo byt tak ze bych te/vas vzal ja, jestli se teda nebojis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach tak,.. takze abych to schrnul LAICKY je to takovej polo automat ;) akorad tomu proste chybi ta spojka ;) ........ jinak je to proste klasicka manualka, ktera ma elektrooniku a spojka je ovladana elektronicky ;)

 

 

 

OZI: ........... aha,.. no tak to smazu a kaslu na to :D ...... beztak to vsichni najdou v oddeleni FI hnedka na zacatku ;) tak nac se stim trapit ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snazit v cem ? :D

 

   co se tyce spotreby nikam sem nehnal a po prijeti do garaze a jeste corani po meste u nas a do BILLY sem dojel s prumernou podle PPC ..... prumer: 5,0 l/100 km, ujeta vzdalenost 170 km pri prumerne rychlosti 69 km/h ...... coz podle me spotreba uplne v pohode ;)

 

 co myslite ;)

 

 

 jooooooo a na ten autosalon bych se pridal klidne taky ;) ......... a nechcete jet spis vlakem ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: nemam tuseni, nebyl jsem tam asi 3 roky, ale muzu se tam zkusit znovu kouknout, za to nic nedam

 

Lukason:

snazit s podpisem, poslal jsem ti ho pokusne v SZ, jen nevim jestli to pujde

spotrebu mas luxusni, ja se na dalkach dostanu pri takovemhle prumeru i pod 5, ale vetsinou me tak pomalu jezdit nebavi, max kdyz nas jede hodne, to se pak hur predjizdi a jedu klidneji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...