Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

No dneska jsem byl s Lukyskem na pivu, řešili jsme nějaké společné věci :D a co takhle dát pivko zas hromadně? Mě je to časově v podstatě jedno, měl by někdo zájem? Zas třeba zajít na Anděl na takovou Plzeň? Samo že plechové miláčky necháme doma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze co jsem tak narychlo to zkouknul tak to urcite bude v praze, vzhledem k ohlasum, ze by bylo lepsi to udela v tydnu 23.-24. navrhuji to na tento termin posunout a dat to na miste cislo 1.

s tim ze hned dalsi tyden spachame prvni pokus o pravidelny mesicni sraz na stejnem miste. :)

co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to tak úplně nevyhovuje,ale uvidím,co se dá dělat. Ozi,tímto "hned dalsi tyden spachame prvni pokus o pravidelny mesicni sraz na stejnem miste" myslíš každý první víkend v měsíci? Možná by to chtělo upřesnit na každou první neděli (případně sobotu),aby se to nepletlo. I když nevtrdím,že budu moci pokaždé,tak za mě dobrý nápad. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak konečně budu mít volno, takže také dojedu, jen to mám přes celou Prahu, tak bych spíš bral ty Letňany, ale tak se projedu :D A čas teda ve 14:00 platí, nebo o něco později? To by bylo lepší protože dopoledne budu ještě na Děčínsku, tak abych nemusel tolik pospíchat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u mne to vypada blede, oktavku jsem pujcil rodicum a felda opet nestartuje. Nova Varta a vcera jsme byli na Cernaku a dneska uz se auto ani neodemklo. Zmerim baterku a 0.2V, tak uz nvm co s tim, ale pri mem stesti muze byt i nova baterka vadna. Ta stara mela alespon pri startovani 5V (jinak kousek pod 12V).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeden postreh mam, kdyz to auto stalo asi 14 dni a natocilo se, tak jsem mel zaplej tajnej cudlik (kdyz je vyplej, tak to nenastartuje, ale toci starter... a kdyz auto bezi a vypne se, tak hned chcipne - na jakym principu to funguje nvm) a byl panel radia v radiu.

Takze jsem si to ted ohlidal a vse poctive vypl / vyndal. A druhy den (cca za 20h) nic, ani central nefungoval, vubec nic... Nikdo nema nabijecku, ani startovaci baterku nechtej v praci pujcit, tak dnes hold zajdu do kramu a koupim nabijecku. Baterku nabiju a pak budu delat psi kusy. Tim doufam zjistim, zda-li je nova baterka vadna ci ne.

Alarm na pekaci je a co zaclo byt chladno, tak prestal fungovat dalkac... muselo se stat hned u auta a jeste zkouset ruzny uhly, aby se to chytlo (vymena baterky v dalkaci nepomohla). Takze jsme to zacli zamykat jen klicem, aby se alarm nezapl - to jsem vydedukoval tim, ze pokud jsem auto zamkl klicem a pak stiskl dalku, tak se zamklo znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na O1 stacilo taky 14 dni a uz auto nenastartovalo, ale stacilo 2x zamknout (klicem nebo dalkou) a tim se alarm vypnul a bez problemu mi to pak chytalo i po 3 tydnech a mrazech -20 (77Ah Varta Silver) - mel jsem si ji nechat a jezdit do kramu s ni (misto ni jsme prave na nakupy koupili Feldu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...