Přejít na obsah

MIMOŇSKÉ VÁLKY XII.


Doporučené příspěvky

fotogalerie (490 fotek) již i u nás na tuningy.com

Dotaz ;) kde mam fabku?? :aggressive::kuk:

sorry, tys tam už nebyl, já jsem vůbec nestíhal :(

stihl jsem tak půlku toho, co jsem měl nafotit - navíc se mi posralo koleno, ach jo :(

a to jdu dnes fotit znova, doufám, že to vyjde a budete se moct těšit na super fotky ;)

Omluva se přijímá ;)

to jsem rád

jinak jsem to nehezky odnesl s kolenem - musím na ortopedii - včera jsem si ho na focení ještě dorazil, ale za tu galerku to stálo, teď na ní pracuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak letos to byla fakt vydařená akcička - poprvý nás tam jelo společně víc - 12 aut. O tom sraženým pánovi sem se dozvěděl až v sobotu odpoledne a zbytek až včera, když sem přijel domů. Vůbec se nedivím těm lidem jak rozmlátili auto tomu magorovi, takovýhle lidi se maj střílet na místě! Nechápu proč nedokážou respektovat pravidla! Bohužel tohle organizátoři nneovlivní a můžou se snažit sebelíp! My sme v sobotu ráno potřebovali v5 vyjet z areálu, jeli sme krokem, s výstražnejma a stejně po nás šli jak slepice po flusu! Hlavně úplně u výjezdu, kde nebyla ani noha, stál strašně důležitej týpek se čtyřkolou a dával nám tam kázání - přitom mohl vidět že jedem pomalu a nemůžem nikoho ohrozit... Jinak organizátoři super! Ani sem nepocítil nějakou "pouťovou zábavu" jak všichni říkaj. Prostě se deš podívat na auta, pokecat s kámošema, užít si víkend a pokud nemáš zájem, ani si nevšimneš těch "doplňkovejch" akcí.. Už se těším na další srázek:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej čumte všici na tu třetí fotku to jsem já s kámošema :))) http://www.novinky.cz/krimi/ridic-na-tunin...1419_b6vmq.html

to Tě (Vás) máme obdivovat? Upřímě takovýhle partičky projíždějící úplně zbytečne kolem dokola celým letištěm v kufr chrchlakostka se zaručeně nejnovějším hitem od O-Zone. Řidič v poloze ležmo a volant drží nahóře uprostřed jednou rukou akorát všechny serou. Každej rozjezd v koloně provází zběsilý prohrabání a za 5 metrů musí zase zastavit. Zajímavý bylo, že takhle si debílci leštěj Ego jen v okolí sprintů, leštěnek a TuningCupu. Tam co byly dritry (né gumy plac) a řidiči co uměj jezdit a mají na to kobyly pod kapotou - tam se nic takovýho nedělo. Ještě byli přímo dokonalí moulové na minibajkách a miničtyřkolkách co rádoby důležitě kličkovali mezi chodcema a motali se projíždějícím autům doslova pod kola. Promiň, ale u mě obdiv nenajdeš - jen dodám chuděra Pežotek. majitel to auto asi nemá rád. Jednou se bude jistě prodávat pod sloganem málo jeté a opečovávané autíčko.

Hele podle sebe nesuď mě.

Nevidím na tom nic špatného jeli jsme pomalinku krokem!!!! Potřebovali jsme se dostat na druhou stranu. A určitě jsme nikoho nesrali. Rozhodně jsme nehrabali!!!!! to bych řidiče zabil protože bych vypadl a hlavně není debil. Muzika taky nehrála!!! (asi tam ani rádio neměl) . Měli jsme jednoho střízlivého řidiče tak jsme to vyřešili takto. Pežotek byla pěkná kraksna určitě jí to neuškodilo a hlavně je ti do toho... věc majitele. Nevidím na tom prostě nic špatného.

Takže si debílky odpust.

My narozdíl od ostatních zaparkujeme auto a celej sraz je na místě!!! A bordel neděláme.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej čumte všici na tu třetí fotku to jsem já s kámošema :))) http://www.novinky.cz/krimi/ridic-na-tunin...1419_b6vmq.html

to Tě (Vás) máme obdivovat? Upřímě takovýhle partičky projíždějící úplně zbytečne kolem dokola celým letištěm v kufr chrchlakostka se zaručeně nejnovějším hitem od O-Zone. Řidič v poloze ležmo a volant drží nahóře uprostřed jednou rukou akorát všechny serou. Každej rozjezd v koloně provází zběsilý prohrabání a za 5 metrů musí zase zastavit. Zajímavý bylo, že takhle si debílci leštěj Ego jen v okolí sprintů, leštěnek a TuningCupu. Tam co byly dritry (né gumy plac) a řidiči co uměj jezdit a mají na to kobyly pod kapotou - tam se nic takovýho nedělo. Ještě byli přímo dokonalí moulové na minibajkách a miničtyřkolkách co rádoby důležitě kličkovali mezi chodcema a motali se projíždějícím autům doslova pod kola. Promiň, ale u mě obdiv nenajdeš - jen dodám chuděra Pežotek. majitel to auto asi nemá rád. Jednou se bude jistě prodávat pod sloganem málo jeté a opečovávané autíčko.

Hele podle sebe nesuď mě.

Nevidím na tom nic špatného jeli jsme pomalinku krokem!!!! Potřebovali jsme se dostat na druhou stranu. A určitě jsme nikoho nesrali. Rozhodně jsme nehrabali!!!!! to bych řidiče zabil protože bych vypadl a hlavně není debil. Muzika taky nehrála!!! (asi tam ani rádio neměl) . Měli jsme jednoho střízlivého řidiče tak jsme to vyřešili takto. Pežotek byla pěkná kraksna určitě jí to neuškodilo a hlavně je ti do toho... věc majitele. Nevidím na tom prostě nic špatného.

Takže si debílky odpust.

My narozdíl od ostatních zaparkujeme auto a celej sraz je na místě!!! A bordel neděláme.

Nevidím na tom nic špatnýho když jezděj v kufru. Pokud je rozumnej řidič a nedělá bordel - a zkušenosti mám trošku jiný! Bordel dělaj většinou týpci s těma největšíma tuzingama nebo maséři, co jim auto koupili rodiče.. My taky zaparkujem auto na místo a pokud nejedem nakoupit (což je většinou v sobotu odpoledne masíčko na večerní grilování), tak nevyjíždíme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to zase odnesl vyvrknutim kotníkem,takže pajdám o berličce.

Asi kolem 23:00 sme se šli mrknouit co se kde děje a viděli sme hlouček lidí

kolem golfa na střeše,když sme se dozvěděli co se stalo,tak sem se ani nedivily

že to auto takhle dopadlo,ale co sem fakt NEPOCHOPIL,když tam přijeli policajti a

začali řešit to rosekaný auto tak nějaký idioti jim začli po Feldě házet lahve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o5 vidim, že sem o nic nepřišel, přehlídka dementů, který zastínili bohužel většinu těch normálních lidí... Jen doufám, že to, co se tam stalo, nebude mít vliv na přístupnost dráhy, nechci trpět za demenci jiných, který se neumí ovládat a chovat... Osobně nechápu, že tam stále jezdí tolik lidí. Auta tam jsou z 99% furt stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej čumte všici na tu třetí fotku to jsem já s kámošema :))) http://www.novinky.cz/krimi/ridic-na-tunin...1419_b6vmq.html

to Tě (Vás) máme obdivovat? Upřímě takovýhle partičky projíždějící úplně zbytečne kolem dokola celým letištěm v kufr chrchlakostka se zaručeně nejnovějším hitem od O-Zone. Řidič v poloze ležmo a volant drží nahóře uprostřed jednou rukou akorát všechny serou. Každej rozjezd v koloně provází zběsilý prohrabání a za 5 metrů musí zase zastavit. Zajímavý bylo, že takhle si debílci leštěj Ego jen v okolí sprintů, leštěnek a TuningCupu. Tam co byly dritry (né gumy plac) a řidiči co uměj jezdit a mají na to kobyly pod kapotou - tam se nic takovýho nedělo. Ještě byli přímo dokonalí moulové na minibajkách a miničtyřkolkách co rádoby důležitě kličkovali mezi chodcema a motali se projíždějícím autům doslova pod kola. Promiň, ale u mě obdiv nenajdeš - jen dodám chuděra Pežotek. majitel to auto asi nemá rád. Jednou se bude jistě prodávat pod sloganem málo jeté a opečovávané autíčko.

Hele podle sebe nesuď mě.

Nevidím na tom nic špatného jeli jsme pomalinku krokem!!!! Potřebovali jsme se dostat na druhou stranu. A určitě jsme nikoho nesrali. Rozhodně jsme nehrabali!!!!! to bych řidiče zabil protože bych vypadl a hlavně není debil. Muzika taky nehrála!!! (asi tam ani rádio neměl) . Měli jsme jednoho střízlivého řidiče tak jsme to vyřešili takto. Pežotek byla pěkná kraksna určitě jí to neuškodilo a hlavně je ti do toho... věc majitele. Nevidím na tom prostě nic špatného.

Takže si debílky odpust.

My narozdíl od ostatních zaparkujeme auto a celej sraz je na místě!!! A bordel neděláme.

bez komentáře - podle sebe bych tě nikdy nesoudil, neznáš mě já neznám tebe - můj post bylo všeobecné hodnocení akce a i reakce na to, že kde to šlo tam jsi nasral - héééj čumte na měěěě, jsem na fotce jak trapčíííím.

O debílkách si budu psát co chci - mám vlastní názory a ty s tím můžes nesouhlasit nebo o tom něco napsat - asi tak všechno co zmůžeš. Debílek u mě každej, kdo se tam sral mezi chodce autem a ještě dělal to co píši v předešlém postu. Nic víc nic míň.

To jak jste zaparkovali auto a bylo na místě vidíme všichni na fotce lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o5 vidim, že sem o nic nepřišel, přehlídka dementů, který zastínili bohužel většinu těch normálních lidí... Jen doufám, že to, co se tam stalo, nebude mít vliv na přístupnost dráhy, nechci trpět za demenci jiných, který se neumí ovládat a chovat... Osobně nechápu, že tam stále jezdí tolik lidí. Auta tam jsou z 99% furt stejný.

Já jsem to jedno procento lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez komentáře - podle sebe bych tě nikdy nesoudil, neznáš mě já neznám tebe - můj post bylo všeobecné hodnocení akce a i reakce na to, že kde to šlo tam jsi nasral - héééj čumte na měěěě, jsem na fotce jak trapčíííím.

O debílkách si budu psát co chci - mám vlastní názory a ty s tím můžes nesouhlasit nebo o tom něco napsat - asi tak všechno co zmůžeš. Debílek u mě každej, kdo se tam sral mezi chodce autem a ještě dělal to co píši v předešlém postu. Nic víc nic míň.

To jak jste zaparkovali auto a bylo na místě vidíme všichni na fotce lol

No jen že děláš debílky z nás, my jsme bordel nedělali jeli pomalinku a seděli v kufru a když jedem krokem tak na tom není nic špatného. Mezi chodce jsme se nesrali nikoho neohrožovali ani nerušily tak nevím proč se do mě navážíš a kritizuješ. To že mě vyfotil za to nemužu ale mám z toho radost. Tak jsem to sem napsal. Ty seš vlastně novinách furt takže moje nadšení nechápeš mno Bobikáá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám asi jsem opět o nic nepřišel(líp určitě bylo u moře co jsem byl) lol:p ,ty kdo jezdili na Války od začátku můžou posoudit začáteční Války do válek tak podle mě č.6-7.a Ty poslední ročníky...ty stojí za hovno...a ten kdo píše že jsou suprový teď války nikdy nebyl na žádným suprovým srazu....viz:škodahome+Doksy s anglánama :palec2: no nic můj názor fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, kdy budou fotky z XII. Mimoňských válek přímo na jejich stránkách????? :feve:

Kdy budou na jejich strankach to netusim, ale kazdopadne po mensim opozdeni jsou fotky i a CzechTuning.cz

Na ofiko to bude asi trochu trvat, co jsem tak cetl, tak se rozhoduje o zakazu poradani dalsich mimonskych valek :(

No je fakt že na ofiko stránky to dávají až tak za 14dní lol Taky sem slyšel o tom, že to kraj zakáže, ale to by musely zakázat i Hradec, Plasy... Tam přece taky už zranili pár lidí. Sou to prostě mega akce, a pořadatelé se můžou snažit sebevíc, ale stejně se najde nějakej blbeček, co to všechno zkazí... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se tak dival na fota..a narazil jsem na tuto octuli.....

Priznam se ,ze mi u nekterych upravzustala huba otevrenaa

jo tahle octavka docela zajimava, predek starej zadek novej. Skoda, ze na ni byla poznat v kterejch mistech to bylo riznuty....

Editováno: , autor: gismo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...