Přejít na obsah

1.4 MPI AQW 50 kw startuje na 3 válce


Doporučené příspěvky

Zdravím,

potýkám se s potížemi s naší minimálně využívanou fábií s nájezdem origo 60 000 km. Auto při delší odstávce (bývají to běžně 2 týdny ale i 4 měsíce v garáži) startuje na 3 válce což doprovází silné vibrace a hustý kouř se zápachem benzínu z výfuku. Dělá to tak do druhého prošlápnutí plynu a pak se situace stabilizuje a auto funguje normálně. Každý další start v ten den je pak normální, pak obvykle auto odstavím a dlouho se s ním nejede. Žádná kontrolka se mi nikdy nerozsvítila. Svíčky už tam budou určitě přes 5 let ale reálně budou mít najeto skutečně maximálně 5000 km. Co by toto mohlo způsobovat ? Historicky jsem měnil na zapalování akorát celek se zapalovacími cívkami. Napadá mě, že po 22 letech by mohl ukapávat vstřik a spolu se studeným obohaceným startem je motor uchlastaný.

 

Díky předem za vaše postřehy a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...