Přejít na obsah

Dvere - namiesto 10 skrutiek 10 nitov


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No ja by som do toho išiel ale fakt to delenie alebo ich rozobereme na tri diely a ako s prstenami hehehe

no Olov napad neni zly lebo druha matka sa da chytiť a stlači tu na nitovanie, asi by sme mali skusiť tak.

Olo neni nejaky podrobnejši popis?:-)

edit: teraz mi došla cena zo servisu, jeden kus 60SK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja by som do toho išiel ale fakt to delenie alebo ich rozobereme na tri diely a ako s prstenami hehehe

no Olov napad neni zly lebo druha matka sa da chytiť a stlači tu na nitovanie, asi by sme mali skusiť tak.

Olo neni nejaky podrobnejši popis?:-)

edit: teraz mi došla cena zo servisu, jeden kus 60SK

Ja už som to medzitým viackrát rozobral a zložil... Nitoval som to nasledujúcim spôsobom. Zozadu som nalepil lepidlom na kov podložku na štvorku nit a spredu som dal podložku takú aby neprepadával a zanitoval. Ale začalo mi zatekať, tak to budem musieť znova rozobrať :((

ešte otázočka, nedá sa niekto na robenie pláta z mdf, alebo niečoho iného... chcem kúpiť mdf dosku a bolo by fajn poskladať sa... už som od jedného dostal ponuku že mi predá zbytok, ale ten nechcem povedať čo si tu vypýtal za 0,7 m2 500Sk. Viete koľko stojí m2? Poviem vám... okolo 260 - 270Sk za hrúbku 18mm. Problém je v tom že ide kúpiť len celú dosku a ja potrebujem len na výrobu pláta a potom max, na dvojítu podlahu. Takže všetko nespotrebujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...