Přejít na obsah

Kde schrastit nové logo Škoda?


koblih

Doporučené příspěvky

Sleduju rozdíly mezi původním (2003) a sériovým (2006) Roomsterem. Nevím, čím to je, ale čím dál víc se mi líbí nová stylizace loga konceptů. Možná je to záměr, aby odlišili koncept (pamatuju jen u Roomster, Yeti a Joyster) a sériovku, ale mně se zkrátka nové logo líbí a chtěl bych je obě (z masky chladiče i 5. dveří nahradit za nová. Vyměnili byste si i Vy tato loga? Proč ano nebo proč ne?

Popř. nevíte, kde nové logo sehnat?

kodalogonovgeneraceok0.jpgkodalogonovgenerace2yh1.jpgkodalogonovgenerace3gx7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduju rozdíly mezi původním (2003) a sériovým (2006) Roomsterem. Nevím, čím to je, ale čím dál víc se mi líbí nová stylizace loga konceptů. Možná je to záměr, aby odlišili koncept (pamatuju jen u Roomster, Yeti a Joyster) a sériovku, ale mně se zkrátka nové logo líbí a chtěl bych je obě (z masky chladiče i 5. dveří nahradit za nová. Vyměnili byste si i Vy tato loga? Proč ano nebo proč ne?

Popř. nevíte, kde nové logo sehnat?

kodalogonovgeneraceok0.jpgkodalogonovgenerace2yh1.jpgkodalogonovgenerace3gx7.jpg

Takovy radoby skodovacky logo asi jen tak nesezenes,,,takze navrhuju zajet si na autosalon treba do Ženevy tam se urcite najde :) :)

jinak kukej na Aukro nekdy se tam objevi zajimavy veci,, ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...