Přejít na obsah

Přihrádka spolujezdce


Triskos

Doporučené příspěvky

Zdárek, mám takový problém, chrastí mi přihrádka spolujedce. Gumové špunty, které by tomuto chrastění měly zřejmě bránit, nejsou šroubovací, takže je ani nemůžu povytáhnout, aby se situace zlepšila. Nemáte někdo s tímto zkušenost? Pak mi ještě drnčí něco v dutině 5-tých dveří (mám combi) a tady jsem ještě bezradnější. Netuším, jak ten dekl rozdělat. Díky za pomoc, Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak mi ještě drnčí něco v dutině 5-tých dveří (mám combi) a tady jsem ještě bezradnější. Netuším, jak ten dekl rozdělat. Díky za pomoc, Jirka

Ten plast na víku kufru je jen naraženej na plastových sponách. Podeber ho větším šroubovákem a pak trochu síly a jde ven. Mě tam taky něco chrastí, ale aspoň vím co. Matice M6 ,když jsem měnil značku tak spadla za vnitřní výztuhy, ale v tom labyrintu na ní kašlu.

Editováno: , autor: beeson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...