Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Víte, co je vrchol erotického umění? Svést vlastního manžela v okamžiku, když na televizní obrazovce běží přenos finále Ligy mistrů.
------------------------
Studenti medicíny mají přednášku o rozmnožování. Profesor vykládá: "Kupříkladu takový býk zvládne tento akt i třicetkrát za den." Z první řady se ozve studentka: "Třicetkrát?! Mohl byste to prosím zopakovat, aby to slyšeli i ti, kteří sedí vzadu?" Přednášející tedy zopakuje hlasitěji: "Býk zvládá tento akt i třicetkrát za den." V poslední řadě se zvedne student: "Prosím Vás, a to ho připouštějí stále na tu stejnou samici?" "Ne, to samozřejmě ne, pokaždé na jinou", odpoví profesor. "A mohl byste to zopakovat, aby to slyšely i studentky v první řadě?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde gay do řeznictví a říká:" Prosil bych tuhle vysočinku."
Řezník se zeptá:"Nakrájet nebo v celku?"
Gay na to: "Copak mám prdýlku na žetonky?"
---------------------------
Černoch chytí zlatou rybu a ryba povídá: "Když mě pustíš, splním ti tři přání."
"Chci být bílý, aby mě měly ženy rády, a ať jsem v krabici."
"Čáry, máry, kuří nožka, ať je z tebe dámská vložka."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Černoch chytí zlatou rybu a ryba povídá: "Když mě pustíš, splním ti tři přání."

"Chci být bílý, aby mě měly ženy rády, a ať jsem v krabici."

"Čáry, máry, kuří nožka, ať je z tebe dámská vložka."

Máš to blbě - ten vočmoudlík chce bejt bílej, voňavej a chce, aby se na něj ženský jen lepily.

No a rybka praví "čáry máry muří nožka, ať je z tebe ALWAYS vložka ...!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až teda na to, že původní kung-pao se nedělá ze psa, ale z hovězího (správně podle čínskýho receptu). Vepřová nebo kuřecí varianta je až odvozenina.

 

Ze psa se dělá chuang-si, který má samozřejmě i další varianty - hovězí a rybí. Neb Číňan uvaří a sežere všecko, co najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až teda na to, že původní kung-pao se nedělá ze psa, ale z hovězího (správně podle čínskýho receptu). Vepřová nebo kuřecí varianta je až odvozenina.

 

Ze psa se dělá chuang-si, který má samozřejmě i další varianty - hovězí a rybí. Neb Číňan uvaří a sežere všecko, co najde.

Ježíš, to máš jedno!

Je to vtip, jestli si to nepochopil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

 

Přátelé se mě občas ptají, jak snáším ten fakt, že budu jako každoročně trávit Valentýna sám, uzavřen do čtyř stěn svého pokoje.

Odpovídám jim, že kupodivu dobře. Nevím proč bych si měl dělat vrásky z toho, že mě nikdo nemiluje na Valentýna, když mě nikdo nemiluje ani po zbytek roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připomnělo mi to moje týnedžerský léta - měli jsme na škole "úču", úplně vysazenou na kouření ve škole a okolo školy. Byla doslova zblázněná do každýho pohybu čehokoliv, co připomínalo cigaretu v klukovský ruce. I přijeli do města kolotočáři - a co čert nechtěl, na stánku prodávali žvejkačky zabalený jako cigarety... Během dvou dní dotyčná úča sklízela megaposměch od každýho na koho se podívala - snad všichni kluci a spousta holek ve věku od 10 do 15 jak jen ji viděla, vytáhla z tašky nebo z kapsy "cigaretu" a dělala že si ji labužnicky zapaluje ... Ve finále její ječení nevydržela řiditelka a všecky i imitovaný cigarety v okolí školy kategoricky zakázala - milý bonzácký úče už ostudu ale nikdo neodpáral ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden starší...

 

 

Přijde cikán na pracák a povídá: 
"Chci začít pracovat už mě nebaví brát podporu." 
Úředník povídá: 
" Máte obrovské štěstí. Právě jsme dostali žádost od jednoho hodně bohatého 
člověka, který hledá šoféra a milence pro svou dceru nymfomanku v jedné
osobě. Vaše pracovní činnost se bude skládat z toho, že budete řídit 
nejnovější černý mercedes a 1 a 2 denně budete souložit s jeho dcerou. 
Zaplatí vám košile, kravaty, obleky a oblečení pro volný čas. Pokud budete mít hodně přesčasů, tak vám je zaplatí a proplatí vám i veškeré jídlo. Ta dívka hodně cestuje a vy jí budete muset na jejích cestách doprovázet. 
Čistá mzda se pohybuje okolo 100.000 Eur ročně. Cikán na něj koukne a povídá: 
" Si ze mě děláš prdel, ne....?" 
Uředník mu odpoví: 
" A kdo si s tím začal?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...