Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček


bubi

Doporučené příspěvky

prosim te, prez kterou svorkovnici to mam merit, je tam ta zelena, to je hlavni na sedacku, pak svorkovnice do RJ a pak bila, která by mela jit do operky vyhrivani.

 

bila je hnedy + zlutohnedy kabel - mereno na 200ohm - 2,1

pak mereno na svorkovnici RJ  hnedy + zlutohnedy - 3,1

a na svorkovnici RJ 20kohm hnedocerny + černobily - nic nezmereno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel som svorkovnicu ktorá ide do RJ výhrevu....takže tie vyhrievacie dečky máš OK  :kol-47:

 

trošku som prehliadol farbu vodičov toho termistora, správne je hnedý (pin 4) a čierno-biely (pin 6) ak tam nenameriaš na 20kohm rozsahu nič tak skús prepnúť na 200kohm al ak ani tam nič nebude tak máš vadný termistor alevo vedenie k nemu.

 

 

post-56869-0-31610800-1419237932_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam trochu problémy s téma cislama pinu, nikde nejsou znacena a na cislech, kde by to mělo byt je dnedozluty a cernobily- to na 200kohm ukazuje 15,0. Ale pokud spojim opravdu hnedy a cernobily tak ukazuje 0, ale ten hnedy je na jinem pinu, prikladam foto jak mam ten konektor k RJ.

post-91151-0-47527100-1419271514_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto jsme kupovali před pul rokem a je to 2003 RV, ale ty sedacky mam prez inzerat cca 1mesic, ale na nich je RV 2002, obe sedacky mají RJ a ovladac s 5 stupni. ted jsem chtěl sundat operadlo od sedaku a drzi mi to na jednom sroubu, pac je celej zk....  uplne zniceny ten tisicihran. musim nejak sundat potah, nekde tu byl navod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel jsem kousek dal na dvou hnedych drátcích něco o velikosti desetniku, dratky pripevnene na obou stranách a dava to na 20kohm  cca 8,0.

To myslis ze ten termistor bude pod tou cernou paskou? jsou tam ctyry pasky, ale ty dva male podre pak vedou do decky a vyhrivajiji ji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám FI RS 07. Nejede mi výhřev sedačky řidiče. Spolujezdcova frčí jak má. Mám výuční list v oboru elektro a potřeboval bych poradit jak to proměřit (resp. Jak zdiagnostikovat závadu)


co mám proměřit v tom zeleném konektoru pod sedačkou? Jaký drát co je? Tuším jsou tam dva tlusté a dva tenké.. Děkuji


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,máte někdo zkušenost s tímto el. svazkem 

http://skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=14

 

Jinak jsem si koupil sedačky z F2 do F1,ale v autě nemám origo výhřev,takže řeším jak je zapojit co nejedudušeji

Stačí s tím to svazkem zapojit a hotovo nebo budu muset upravit sedačky 

http://forum.skodahome.cz/topic/122734-seda%C4%8Dky-z-f2-v-f1-el-zapojen%C3%AD-v%C3%BDh%C5%99ev%C5%AF/

Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakékoliv jiné zapojení, než originál, je dost riskantní.

Origo kabeláž pracuje i s tím "kontrolním" mechanismem (termistor, teplotní spínač), který je součástí dečky, aby ti to neshořelo.

Můžeš to zapojit podle schématu v F2, to pak musíš vymyslet, kam dát ty spínače co má řadící páky, nebo podle F1, a to je pak podle mého návodu, jak se na něj odkazuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...