Přejít na obsah

Chladící soustava


Tygr_O2_blue_race_RS

Doporučené příspěvky

Tak jsem dneska jel přes Říčany do Jesenice a na kraji Říčan mi začla svítit a pípat kontrolka chladící soustavy. Teploměr ukazoval normální teplotu, takže jsem nezastavoval. Musel jsem zastavit až za kruhákem před Beno Škoda( teplota stoupala) a zjistil jsem, že mi vypadla tahle hadice ( na fotce - vedle levého světla).

Je to normální, aby to z ničeho nic vypadlo, když je tam ta sponka?

A kdo ví, jaký je objem chladící soustavy? Díky

post-5037-1190017190_thumb.jpg

Editováno: , autor: Tygr_O2_blue_race_RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normální to tedy není. Já jsem před pár týdny měnil chladič a musím říci, že jsem to nemohl sundat bez spony jak to bylo přilepené. A když jsem si to celé prohlížel, tak s tou sponou to sundat nejde. Spíš si myslím, že ta spona nebyla správně nasazená, možná si s ní omylem pohnul, když si něco dělal na motoru. Chaldicí kapaliny je tam asi tak 6 litříků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normální to tedy není. Já jsem před pár týdny měnil chladič a musím říci, že jsem to nemohl sundat bez spony jak to bylo přilepené. A když jsem si to celé prohlížel, tak s tou sponou to sundat nejde. Spíš si myslím, že ta spona nebyla správně nasazená, možná si s ní omylem pohnul, když si něco dělal na motoru. Chaldicí kapaliny je tam asi tak 6 litříků.

Taky jsem měnil chladič minulý týden a měl jsem problémy to vyndat.Jinak já jsem tam ztěží nacpal něco kolem 4 až 5 litrů víc ne,ale asi to bude chladičem není origo a je užší než původní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normální to tedy není. Já jsem před pár týdny měnil chladič a musím říci, že jsem to nemohl sundat bez spony jak to bylo přilepené. A když jsem si to celé prohlížel, tak s tou sponou to sundat nejde. Spíš si myslím, že ta spona nebyla správně nasazená, možná si s ní omylem pohnul, když si něco dělal na motoru. Chaldicí kapaliny je tam asi tak 6 litříků.

Taky jsem měnil chladič minulý týden a měl jsem problémy to vyndat.Jinak já jsem tam ztěží nacpal něco kolem 4 až 5 litrů víc ne,ale asi to bude chladičem není origo a je užší než původní

A nebo se do 2.0 vejde víc vody než do 1.6 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...