Přejít na obsah

Zatékání Felicia


monak

Doporučené příspěvky

když to tím silikonem uděláš při výměně těsnící gumy (eventuelně skla) tak je to na déle jak dočasné. Mně taktéž zatékalo předním sklem a rovnou do pojistkového boxu, takže když byla jednou průtrž, tak manželka už z práce autem neodjela, zkrat vyšťavil baterku a bylo to jen na lano. Měli jsme připojištěné př.sklo, takže jeden "kamínek"wink.gif vyřešil naše dilema. Nechal jsem vyměnit čelní sklo na pojišťovnu a poté jsem hned objel sklo dokola silikonem (jak jsem už popisoval mezi gumu a kastlu a mezi gumu a sklo) a už dva roky a mám klid post-23-1156182784.gif .

Co se týká odtoků, nemohu se teď vůbec vybavit kde ústí v motorovém prostoru), ale pokud víš kde to vytéká v blatníku, tak to zkus pročistit z této strany a uvidíš kde je to v prostoru u baterky.

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to tím silikonem uděláš při výměně těsnící gumy (eventuelně skla) tak je to na déle jak dočasné. Mně taktéž zatékalo předním sklem a rovnou do pojistkového boxu, takže když byla jednou průtrž, tak manželka už z práce autem neodjela, zkrat vyšťavil baterku a bylo to jen na lano. Měli jsme připojištěné př.sklo, takže jeden "kamínek"wink.gif vyřešil naše dilema. Nechal jsem vyměnit čelní sklo na pojišťovnu a poté jsem hned objel sklo dokola silikonem (jak jsem už popisoval mezi gumu a kastlu a mezi gumu a sklo) a už dva roky a mám klid post-23-1156182784.gif .

Co se týká odtoků, nemohu se teď vůbec vybavit kde ústí v motorovém prostoru), ale pokud víš kde to vytéká v blatníku, tak to zkus pročistit z této strany a uvidíš kde je to v prostoru u baterky.

Mali ste parvdu, nechal som sa zavrieť do kufra, a pretekalo to na nazdom skle na spodnej strane dal som tam silikón , a mám pokoj, to všetký okná na feldách sú zle vlepené?

ďalej, dal som ten silikón už aj na predné sklo, a mm zatial pooj od zatekania, aspon dúfam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Moc vás prosím o radu. Když prší, zatéká mi do kufru z levé strany, ale nejhorší je, když prší, mám mokro na sedačce za řidičem. V místě, kde se jakoby sedačka lomí. A docela dost. Seděla jsem v autě, když pršelo, ale nic není nikde vidět. Mám Felicii 1,3. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zatéká mi ke spolujezdci a k řidiči po silnějším dešti mám kaluž vody na podlážkách. Když šáhnu pod volant na molitan tak je prochcanej a u spolujezdce taky. Když zvednu kapotu tak mám mokro kolem baterky a ještě pod motůrkem na stěrače mokro. Dělá mi to už nějaký pátek. Nejdřív jak tam nateklo tak mi svítili pořád nějaké kontrolky a baterka se mi vybila. A teď se mi rozsvítila baterka že je vybitá. Tak prosím o radu. Je to pick up.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 roky později...
  • o 9 měsíců později...

Zdravím, zatéká mi do feldy na podlahu od řidiče. Zjistil jsem že vlevo pod palubovkou je mokro (je tam nějaká hmota na bázi pěny) a kape zní. Přetěsnil jsem okno silikonem a nepomohlo to. Poradtě prosím

Editováno: , autor: Darkmoon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...