Jump to content

Jake predni a zadni repro?


Recommended Posts

Chci ve FRS vymenit repro. Chtel bych neco kvalitniho, ale abych nemusel delat zasahy do auta - vyrezavat podlozky apod. Zkratka idealni situace vymena kus za kus. Zadni repro bych implementoval do plata. Poradte prosim znacku/typ. Jde mi o kvalitu, ne o cenu. A doporucte take jake vyskove repro. Diky :palec2:

Link to comment
Share on other sites

fancarhifi: Diky za tip ;) Jeste mi prosim popis co je co ;) Na prvnim foto jsou 3 repro, pak dve repro a pak jen jedno ;) Repro na prvni fotce je asi dopredu a to dalsi dozadu do plata - ale co ten treti repro u prvni fotky? To je SW? Subwoofer montovat nechci... A musel bych neco upravovat v prednich dverich, kdyz bych chtel repro co jsi mi nabidnul?

Link to comment
Share on other sites

:D ...to není subwooofer....na tom prvním obrázku jsou komponentní reproduktory ESX u kterých jak jsem napsal je malá montážní hloubka.

Ty ovály jsou jen variantou k výběru.S těmi to repro mám dobré zkušenosti co do kvality zvuku což je ale přímá úměra s použitým zdrojem signálu (rádio)

Ti co mají originální repro vymění pouze plastový kroužek (ten samozřejmě taky můžu dodat) pro nové repro.

Link to comment
Share on other sites

...pkud by jsi chtěl do plata kulatý repro tak ti můžu doporučit buď JBL GTO837 (2790,-) nebo Infinity REF8023i (3290,-) Jsou to reproduktory o prměru 20cm a zastanou dobře i basy :palec2:

Kamenný obchod sice nemám, ale kdyby jsi měl cestu do Olomouce tak by jsi si je mohl vyzvednout u mě.Co se týče toho výškového reproduktoru a jeho instalace tak tento konkrétní typ jsem tam ještě nepoužil, ale neměl by s tím být zásadní problém.

post-845-1191620770_thumb.jpg

post-845-1191620863_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...