Přejít na obsah

Jak se dostat k mísící klapce


kasko

Doporučené příspěvky

Pokud tohle tíma tady někde je, tak se omlouvám, ale nenašel jsem to. I mě začala zlobit mísící klapka a tak jsem se rozhodl, že ji vyměním. Jen bych od vás potřeboval radu, jak se k ní dostanu???

V DP je postup, kde se musí demontovat i palubovka, což se mi nechce. :(

A kamarád v servise mi říkal, že bych se tam měl dostat, když demontuji plast pod volantem, schránku před spolujezdcem a pak středový plast (je v něm rádio, schránka a ovládání topení) A pak bych se k tomu měl relativně v klidu dostat. Pokud s tím někdo má zkušenosti, a kdyby se podělil, by bych strašně rád. :)

A taky jak se pak demontuje ta klapka a následně jak tam dát novou.

Předem moc děkuji :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tohle tíma tady někde je, tak se omlouvám, ale nenašel jsem to. I mě začala zlobit mísící klapka a tak jsem se rozhodl, že ji vyměním. Jen bych od vás potřeboval radu, jak se k ní dostanu???

V DP je postup, kde se musí demontovat i palubovka, což se mi nechce. :(

A kamarád v servise mi říkal, že bych se tam měl dostat, když demontuji plast pod volantem, schránku před spolujezdcem a pak středový plast (je v něm rádio, schránka a ovládání topení) A pak bych se k tomu měl relativně v klidu dostat. Pokud s tím někdo má zkušenosti, a kdyby se podělil, by bych strašně rád. :)

A taky jak se pak demontuje ta klapka a následně jak tam dát novou.

Předem moc děkuji :palec2:

no tak to jsi hledal opravdu hodně blbě - zkus se podívat do "Interiéru"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obe klapky jsem si sam menil. Pokud blbne vnitrni cirkulace, je to v pohode - tam je dobry pristup. Staci vyhodit schranku u spolujezdce. Druha klapka je umistena za stredovym panelem, tam uz je to horsi... Kdyz sundas plast pod volantem a pak i ten kus plastu, ktery slouzi k vedeni vzduchu k noham ridice, zjistis, ze k pristupu brani velka zelezna vzpera. Ta ma bohuzel uchyty az nahore pod palubovkou, proto se to cele sundava. Jedina moznost jak to vymenit a nesundavat palubovku je protahnout klapku pomerne malou dirou v te zelezne vzpere. Melo by to jit, ale nezkousel jsem to. Klapka drzi jen na plastech, staci odhaknout jednu stranu a pak to vysunout. Novy motorek nekupuj v autorizaku, chteli 4tisKc, coz absolutne neodpovida slozitosti klapky... Ja jsem to sehnal za 1500Kc - nova klapka, stejny vyrobce. Pokud by meli klapku jen pro spolujezdce nevadi, jediny rozdil je v kolecku. Plastove kolecko si pak muzes prehodit sam ze stare klapky. Az to tam dostanes, nutno nastavit pocatecni hodnoty VAGem.

Hodne stesti, je to pekna drbacka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...