Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

Klasická záruka už na to nepůjde, ale zkusil bych nějakou kulanci = dojít do škodovky a oni to pořeší s boulí, displej nemůže po 3 letech v -10° odejít...

Tak som dnes bol v servise .... a cuduj sa svete, skodovka navrhla , ze mi 70% z cenu budikov odpustia .... ale ..... cena novych budikov je 24000sk 30% z toho je asi 7000 no a po niejakej uprave ceny 6000 + 700skza pracu. To sa mi zda dost . Na nete som nasiel ,ze sa budiky s maxidotom daju zohnat za 4300czk . Tak teraz neviem, ci mam ist do tej vymeny v servise, alebo si mam dat poslat tie budiky postou za tych 4300czk . Co navrhujete ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na jakou cenu si ceníš zzáruku..

NA 90% ti nikdo z netu na budíky nedá záruku a nenainstaluje..

Co se týče servisu tak zapaltíš víc (ale platí v čr ti musí na díl dát 2 roky záruku a 6měsíců na práci..)

Takže záleží jestli se zárukou nebo bez..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdvojený příspěvek..

Hlavně škodovkou udávaná cena je nehorentní..

A že ti dali 70% to je pěkné :) Já si čidlo klimy musel zaplatit sám (těsně po konci záruky !!!), ale byla to menší částka.

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky kluci .... pockam kym sa otepli , a ked to nezmizne, tak sa rozhodnem. Uz som dost unaveny riesit podobne problemy a este za to aj platit take prachy. Este jedna zavada a toto auto pude :aggressive: ! Uz sa to u mna zacina rovnat na 100% SKODA = SKODA :angry: .

Editováno: , autor: Carlito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nikto ste sa s takymto niecim nestretol ? Ak nie, tak to kludne mozete ocakavat .... mne sa to objavilo, a stale to tam je po 3 rokoch(auto kupene 11/2005) .Sposobila to velmi nizka teplota . MB uznala chybu vo vyrobku, ale su ochotni odpustit len 70% z ceny(cena novych budikov v Skode na Slovensku je 789€). Zaujimave je, ze sa to pohybuje len v tej strednej oblasti displeja, a stale to meni tvar ....ako taky virus :help:

Editováno: , autor: Carlito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antawuan: mě to dělali ;) donesl sem maxík, udělali mi kafé, já si pročet škodanoviny a za tuším 30,40min jsem odjížděl plný dojmů s Maxíkem..

Origo Škoda servis v Brně. Dokonce mi "mezi 4ma očima" řekl ať si macíka seženu sám, že od nich byl za cca 14-17tis, že bude lepší, když zaplatím jenom práci.. A tak se i stalo. Obě strany spokojené. Borci to určo umí, ale spíš se jim do toho nechce.. A to jsem ani neměl PIN imobilizeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servise a kupovat maxidot ? :aggressive: Pěkná hloupost slušně řečeno. Jak tady kluci psali, seženeš jinde za podstatně nižší cenu. A cosby pokud je bude mít , tak je to bezproblémový férový kluk, takže není problém. Napiš mu a určitě se nějak domluvíte.

Měj se a ať O2 funguje dál. Já mám už druhou a zatím v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nikto ste sa s takymto niecim nestretol ? Ak nie, tak to kludne mozete ocakavat .... mne sa to objavilo, a stale to tam je po 3 rokoch(auto kupene 11/2005) .Sposobila to velmi nizka teplota . MB uznala chybu vo vyrobku, ale su ochotni odpustit len 70% z ceny(cena novych budikov v Skode na Slovensku je 789€). Zaujimave je, ze sa to pohybuje len v tej strednej oblasti displeja, a stale to meni tvar ....ako taky virus :help:

Ahoj mám úplně stejný problém ...ale mám to v daleko větším rozsahu. Taky se mi to objevilo po umytí auta a následném zagarážováním a bylo -10 . myslel jsem že to bude taky nějakým odpařováním vody , ale asi ne....tak budu to muset nechat vyměnit.Auto je r.v.12/04

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...