Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či náhodou niekto nevie o tejto možnosti v menu nastavení "Komfortní nastavení" v MAXO-DOTe. Ja mám v nastaveniach len "Světla a vidění", "Čas", "Zimní pneu", "Jazyk" a "Jednotky". Mám Octaviu 2, MR2006 a v návode túto možnosť tiež nemám. Ale novšie Octavie MR2007 MR2008 ale aj FaceLiftove túto možnosť už v menu mali. Chcem sa opýtať, či musím meniť budíky alebo komfortku, aby som túto možnosť mal. Alebo či nestačí do budíkov nahrať nový firmware. Ďakujem.

post-38568-12706608877105_thumb.jpg

post-38568-12706608935222_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či náhodou niekto nevie o tejto možnosti v menu nastavení "Komfortní nastavení" v MAXO-DOTe. Ja mám v nastaveniach len "Světla a vidění", "Čas", "Zimní pneu", "Jazyk" a "Jednotky". Mám Octaviu 2, MR2006 a v návode túto možnosť tiež nemám. Ale novšie Octavie MR2007 MR2008 ale aj FaceLiftove túto možnosť už v menu mali. Chcem sa opýtať, či musím meniť budíky alebo komfortku, aby som túto možnosť mal. Alebo či nestačí do budíkov nahrať nový firmware. Ďakujem.

Krom toho alarmu to řeší novější komfortka, mám ale dojem, že max. po rok 2007. Pak by nešly dveře /centrál/, nicméně vyměnil jsem AK za CB a funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim panove zkušeni, mam na vas technickej dotaz. Mam rv05 a TDI Ambient, a chtel jsem po znamym budiky s maxikem, ale splasil pouze na benzin, tvrdi mi ze by meli fungovat spravne a po nastaveni i otacky by meli ukazovat spravne, prej jen misto spiraly zhaveni bude svitit kontrolka a mam pocit ze rikal eps ci tak neco. A prej reseni je rozdelat oboje, a prendat si z mojich budiku do tech benzinovejch stupnice i s tema podkladama. Ja se chci optat vas zkusenych jeslti je to takto mozne, jestli je potreba jeste neco prehodit v pripade ze to pude a jeslti nemate nekdo foto jak na to co kde povolit nebo rozdelat at mi to nezustane v rukach, jak treba sundat rucicky, jeslti jen tahnout ven a nebo je na to figl, jestli zustanou na pozicih nebo jak a co. Dik moc.

popr. kdyby nekdo kdo to montuje byl ochotnej vymenit cely budiky z TDI za beneli tak do toho bych taky asi sel. Jen budiky s maxi, maji skrablej stit.

Editováno: , autor: Cizap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Milhausek: si si tim na 100% jistej?? jako ze je jina deska uvnitr u beneli a u TDI?? nebo je to jenom o Sf uvnitr?? Pac jsem ho vcera pripojil jen tak abych videl co to bude delat a kontolky vsechny se chytli, nadrz taky ok, takze predpokladam ze to bude vsechbno ukazovat spravne krom otacek a te kontrolky zhaveni. Maxik se taky rozjel jen pac to nemam prispusobeny tak to hlasilo cosi o imobilizeru ci co.

Jde mi spis o to jeslti si si jistej ze to nepude a nebo si to jen nikdy takto neresi?? vis co nevidim do tech budiku ale delam v elektro, tak nerad bych to zavrhl pac jeslti jde jenom o sf tak to by slo urco nejak poladit. bylo by to jednodussi nez splasit nekoho kdo ma doma tdi a potrebuje beneli. dik moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím páni,

som čerstvím majiteľom octavie II 2,0 TDI combi s DSG a som veľmi prekvapený aké je to super auto. Veľmi ma zaujíma, ako sa dá domontovať maxiDot do môjho auta. Či je to možné a koľko to asi tak stojí. Som prekvapený čo to všetko dokáže, škoda že pri kúpe som nevedel že také niečo existuje. Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec.

už nějakou dobu sháním budíky s maxidotem na mou fábku a nedaří se mi sehnat... je to těžce nedostatkový zboží. nevíte někdo o něčem? je to F1 facelift 1,4 TDI.

pokud by se někdo našel kdo by měl k dispozici a rovnou mi je namontoval a nakodoval tak by to bylo uplne best...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...