Přejít na obsah

Construct (OII) závady


nethr

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Právě, že to tak jednoduché nebylo, několikrát se mi stalo, že odemnutá stylem, odemknout, zamknout, odemknout, jsem musel dělat tak 5 minut, než se to pohlo, když jsem sundal manžetu řadičky, tak bylo hezky vidět, jak se ta packa co drží šaltrpáku nevrátila úplně celá.

Ale je pravda, že teď jak je tepleji, tak jde zamykání odemykat úplně normálně na poprvé, ale stejně to dám radši do servisu na kontrolu, už jenom kvůli té 5 leté záruce :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundej manžetu a prostříkej to pořádně WDčkem. Pak nastříkej do zámku a pak otvírej, zavírej, vysuň klíč, zasuň klíč a pak to ještě párkrát zopakuj. ;) Poprvé, když se mi to samé co tobě stalo, jsem byl také vykulenej :o , tak jsem udělal to co jsem ti napsal a už je to v pořádku. Dokonce i když zde u nás bylo -25°C tak šlo krásně odemykat a zamykat. :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zdravím.

Toto téma je dlouho mrtvé.

Mám takový problém s Constructem Vario, zamykání v manžetě řadičky, Octavia2 facelift.

Zámek constructu celkem v pohodě zamknu, i když je cítit mírný odpor. Bohužel odemknout už to nejde. Musí se zároveň odemykat a kvedlat s řadičkou. V zámku kapoty to není, ale někde v zamykání zpátečky. Při marném odemykání to cvaká někde v palubce, ajko nějaký spínač.

Bohužel nikde jsem nenašel žádný navod nebo schéma, jakým způsobem se zpátečka zamyká a jestli se k tomu dá nejak dostat, popřípadě vyčistit a namazat.

Můžete mi prosím někdo poradit? Dal bych to do servisu, ale záruku na to asi nemám, dával to předchozí majitel a nic od toho nemám, kromě kartičky.

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6/26/2017 na 8:27, Wittmann napsal:

sundej manžetu a uvidíš. To zamykání řadičky je celkem jednoduché, horší je to s tím bovdenem ke kapotě - pokud se to někde šprajcuje, tak by to mohlo vysvětlit i to cvakání v palubce.

Díky za odpověď. Když sundám manžetu, tak je tam vidět jen ten bowden, nikde zamykání řadičky nevidím. Myslím si, že to musí mít spojitost se zamykání zpátečky, když s ní kvedlam a stlacuju dolů, tak zámek povolím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...