Přejít na obsah

Motor chcipa


Lasse

Doporučené příspěvky

Mam Tdi 66kw (r.v. 97) obcas se stane ,ze mi z niceho nic chcipne (na palub. pc se ukaze okamzita spotreba 51l ).Staci pockat cca minutu motor znovu naskoci a jede v pohode.

Nekdy se to stava kazdych cca 5km a nekdy ujedu 500km bez potizi.

Na VAGu se ukazala mechanicka zavada ventilu privodu paliva - ventil jsem vymenil,ale auto porad chcipa.

Nemate s tim nekdo zkusenost nebo napad cim by to mohlo byt :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Tdi 66kw (r.v. 97) obcas se stane ,ze mi z niceho nic chcipne (na palub. pc se ukaze okamzita spotreba 51l ).Staci pockat cca minutu motor znovu naskoci a jede v pohode.

Nekdy se to stava kazdych cca 5km a nekdy ujedu 500km bez potizi.

Na VAGu se ukazala mechanicka zavada ventilu privodu paliva - ventil jsem vymenil,ale auto porad chcipa.

Nemate s tim nekdo zkusenost nebo napad cim by to mohlo byt :help:

Relé řídící jednotky 109.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyndal jsem palivomer z nadrze - vycistil,profouknul jsem hadicky z nadrze do motoru a vymenil palivovej filtr,ale auto porad chcipa kol100

nejake napady ?

neslyšíš při tom chcípání cvakání relátka z podpalubky?

nic neslysim................vzhledem ke hluku pri jizde a pri nepravidelnosti zavady,to asi nemam sanci slyset

napadlo me,ze by to mohl delat alarm,mam Magicar,ale ten odpojuje palubku,jestli se nepletu,ale ta zustane normalne funkcni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyndal jsem palivomer z nadrze - vycistil,profouknul jsem hadicky z nadrze do motoru a vymenil palivovej filtr,ale auto porad chcipa kol100

nejake napady ?

Zkoušel si to relé 109???

to jsem nezkousel..............co je to za rele ?

Už jsem ti psal, že to je relé ŘJ a právě to má přesně tyhle příznaky, taky by se ti mohlo stát, že tě to auto jednou někde nechá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyndal jsem palivomer z nadrze - vycistil,profouknul jsem hadicky z nadrze do motoru a vymenil palivovej filtr,ale auto porad chcipa kol100

nejake napady ?

Zkoušel si to relé 109???

to jsem nezkousel..............co je to za rele ?

Už jsem ti psal, že to je relé ŘJ a právě to má přesně tyhle příznaky, taky by se ti mohlo stát, že tě to auto jednou někde nechá...

S tou 109 to tu někdo už řešil a po výměně to bylo OK

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim, presne tohle nam ted dela octavka r.v.99 1,9TDI 66kw. Nema nekdo odkaz kde se necha to rele koupit a kolik to stoji a eventuelne kdyby existoval nejakej navod jak na to, bylo by to fajn.Ale jinak staci jenom kde to koupit. Diky moc za radu...zdravi Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...