Přejít na obsah

EK s vysokymi hodnotami


ihucko

Doporučené příspěvky

Zdravim, vie mi niekto poradit v com moze byt problem ak su privysoke hodnoty CO. Bol som na EK a povolena norma pre CO je 0,5 a namerana bola 8,3. Kamos spravil diagnostiku a lambda sondy su OK. Moze to byt katalyzatorom alebo riadiacou jednotkou? Je to Octavka 1,8 20V r.v.98

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, vie mi niekto poradit v com moze byt problem ak su privysoke hodnoty CO. Bol som na EK a povolena norma pre CO je 0,5 a namerana bola 8,3. Kamos spravil diagnostiku a lambda sondy su OK. Moze to byt katalyzatorom alebo riadiacou jednotkou? Je to Octavka 1,8 20V r.v.98

nazdar ja mám ten istý problém.........na takej istej oktavke, bol som s tým aj na diagnostiku ale tam mi povedali že keby to bol katalizátor tak to hned vyhodnotí ako závadu ale akurát mi prišli na .......závadu 00561 012 - prispôsobenie zmesi ....adaptačná mez prekročená a Ďalej to vyhodilo 17978 P1570 035 - riadiaca jednotka motoru zablokovaná takže netuším čím to je ale odporučili mi prečistiť škrtiacu klapku...hahha a to som bol v autorizovanej predajni s mojim aftikom a kedže niesom dajaky moc veliký technik :feve: .tak som len zacvakal 400 sk za 15 minút robotky a nic viacej.......a na stk to zasa ukazovalo na chybu v výfukovom potrubí ............... :aggressive: tiež ocením každú radu .....dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, vie mi niekto poradit v com moze byt problem ak su privysoke hodnoty CO. Bol som na EK a povolena norma pre CO je 0,5 a namerana bola 8,3. Kamos spravil diagnostiku a lambda sondy su OK. Moze to byt katalyzatorom alebo riadiacou jednotkou? Je to Octavka 1,8 20V r.v.98

nazdar ja mám ten istý problém.........na takej istej oktavke, bol som s tým aj na diagnostiku ale tam mi povedali že keby to bol katalizátor tak to hned vyhodnotí ako závadu ale akurát mi prišli na .......závadu 00561 012 - prispôsobenie zmesi ....adaptačná mez prekročená a Ďalej to vyhodilo 17978 P1570 035 - riadiaca jednotka motoru zablokovaná takže netuším čím to je ale odporučili mi prečistiť škrtiacu klapku...hahha a to som bol v autorizovanej predajni s mojim aftikom a kedže niesom dajaky moc veliký technik :feve: .tak som len zacvakal 400 sk za 15 minút robotky a nic viacej.......a na stk to zasa ukazovalo na chybu v výfukovom potrubí ............... :aggressive: tiež ocením každú radu .....dikes

-ten samý problém 1,4 16v na emisích mě vyhodily, tak jsem šupal do škody . Tam napíchli na vag a nic . Udělaly emise a vše ok. To prosím je vše za hodinu úplně jinak. Nikdo mi nevysvětlil čím to je . Jen prej pomůže před emisama natankovat 99 a hodnoty jsou lepší. Já si myslím, že to jen blbě naměřil. Ani nesundal kryt baterky . Tam se vždy napojuje nějakej káblík od toho měřáku, myslím na +baterky. A čekal co mu dám do kapsy, aby to prošlo emisema. Auto má 65tisíc a 4 roky starý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdarek no tak to je pekné že to niekto nerieši ale ja emisnú nemám vôbec a ešte k tomu mám v afti aj splynovač takže horor ....neviem ako alebo čo ale frajerik čo mi na to pozeral ....sa len zarehotal že s takými hodnotami neprejdem ani v Bolívii.....magor riadny lol ......nežeby riešil že čo alebo prečo ale sa ti vysmeje do ksichtu a ešte aj ta píta peniaze za to že popozeral kusa na auto a samozrejme dokopy na nič neprišiel.....taky k. :prc: ....doslova........

cha ale sranda emisnu najneskôr do konca roka treba ...ta neviem či nebudem ešte katalizátor meniť.....a ked to bude na riť tak asi pristavím k najbližšej priehrade a spustím ručnúúú............. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...