Přejít na obsah

Zamrzani dveri


Alien

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jen upresnim. Silikonovy olej neposkodi sklo fyzicky ani chemicky. Jde jen o to, ze kdyz se dostane na celni sklo a jeste ho rozmatlas steraci, tak hodne dlouho za deste nebudes dopredu poradne videt.

Jen jeste dotaz. To mazete preventivne, nebo se vam nekdy stalo, ze byly dvere zamrzle tak, ze nesly otevrit? Ted ale nemyslim po navsteve mycky.

Editováno: , autor: oct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

A mate nekdo zkusenost se zamrzlym zamkem? Minulou zimu se mi stavalo ze jsem si musel za jizdy drzet dvere,protoze nesly zaklapnout. Dokonce ani zamknout. F II central na dalku. Samozrejme v momente kdy se auto zahralo vytopilo bylo vse o.k. Prostrikaval jsem WD 40 ale zadny ucinek???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

A mate nekdo zkusenost se zamrzlym zamkem? Minulou zimu se mi stavalo ze jsem si musel za jizdy drzet dvere,protoze nesly zaklapnout. Dokonce ani zamknout. F II central na dalku. Samozrejme v momente kdy se auto zahralo vytopilo bylo vse o.k. Prostrikaval jsem WD 40 ale zadny ucinek???

Na to je nejlepsi nekde v teple zamek poradne vysusit a prostrikat k tomu urcenym olejem ten odpuzuje vodu a brani zamrzani zamku. Ja mam nejlepsi zkusenost se Sonaxem ,ale na netu najdes spoustu pripravku na bazi silikonu. WD 40 ti nepomuze je to dobrej olej ma ale kratkou mazivost. Zaklad je vysusit zamek na promazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...