Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělání


mmerlin

Doporučené příspěvky

to je jablotron

zkontroluj napojeni od rj alarmu na draty na odemikani a zamikani

jednotka bude nekde nejspis u relatek a napojeni do dveri ridice

http://www.jablotron.cz/upload/download/CA-320OCT_CZ_MDF52704.pdf

edit: mozna je moc kratky odemikaci impuls, dverni jednotka se po nejaky dobe uspi a nestihne ho zaregistrovat

na vyber je 0.5, 4 a 60s

http://www.jablotron.cz/upload/download/CA-320_CZ_MDF52012.pdf

pokud by 4s uz otevirali okna, tak prodlouzit pridanim nejakeho externiho jednuducheho obvodu

Editováno: , autor: zdesim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nazdar všichni ve spolek můžete mi poradit,mám k dispozici komfortku 1J0 959 799 AH/05R.A chtěl bych vědět co to umí,popřípadě jestli ju možu dát místo té co mám v autě 1J0 959 799 Q.Chtěl bych dálku ale moje komfortka to neumí,jestli jsem nehledal a nečetl blbě.Předem dík za rady a omlouvám se jestli to sem nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj chlapi, nedávno jsem koupil oktávku 1.8T r99, má to klíče bez DO, známej mě furt tvrdí, že to musí mít dálku, protože když podržím klíč v zámku na otevřeno, tak sjedou okna. Kde je pravda? :) Zatím se neměl čas se podívat co tam je za komfortku, ale zajímalo by mě jaký byl kombinace centálu a DO dík za oodpvědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdeba - pokud podržíš klíč na odemčení a držíš při odekmnutí v té poloze, okna se otevřou a stejně tak opačně - při zamykání se zavřou (aspoň myslím) ... ale to neznamená , že máš dálku, takhle to umí octávky automaticky ... já dálku neměl, nechal jsem si ji přidělat i s dovíráním oken na dálku a vyšlo mě to i sklíčema a prací na 1700 kč.. žádná komfortka a nic podobného se měnit nemuselo, prodávají se univerzální sady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

čau hele chci se zeptat mám oktávku r. v. 1999, 81kW a mohu odemykat auto jen přes kufr( zámek mám jen na kufru jinak u dvěří řidiče či spolujezdce ne). Chtěl bych se zeptat jak přidám dálkové odemykání?

Musím koupit toto s těmito servomotory? http://alarmtuning.cz/alarm-tuning/centralni-zamykani/na-dalkove-ovladani/centralni-zamykani-s-dalkovym-ovladanim-keetec-p-lock-max.htm

nebo postačí když koupím toto bez těch servomotorů? http://www.rakso.cz/detail/skoda-octavia-dalkove-ovladani-centralniho-zamykani-vystrelovaci-klice/

Dík moc za odpověď. jestli jsem založil téma kde už odpověď na to je tak se omlouvám, ale já jsem to nenašel a když jsem to třeba nenašel tak jsem tomu nerozuměl.

Editováno: , autor: Javi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten bez servomotoru, central uz v aute mas, takze ti staci, jen predat informaci o odemceni a zamceni z alarmu do tveho auto, alarm napojis na draty k zamku ke kufru (u komfortky pod volantem)

btw: ja s timhle osobni zkusenost nemam, ale zatim jsem na vystrelovaci klice od raksa zadnou chvalu neslysel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

origo pravděpodobně předělání komfortu z 2 generace (pod 99) na 2,5 g (t.j. 99 víš) takže klíče použity (nová asi není na trhu)

komfortka cca 1000,-

sada klíčů 1500,-

zapojení 500,-

neorigo ´= jablotron, magicar, crimestoper, portman, ...........................

AHotej, kupil som octu1 combi rv 2003. mam k nej len jeden kluc.. nasiel som ze je mozne kupit sadu klucov a zamkov za cca 168 e

http://test.autokelly.sk/detail.aspx?PrimaryCode=XS%201U1800375BC&Sender=Catalog&CatalogPath=XS%201U1800375BC

potom som cital na dalsej stranke ze k tomu treba aj nejaky vysielac.. a proste.. cena ide uz do neba.

Chcel by som poradit.

Chcel by som vediet keby som si dal vymenit zamok zapalovania nech mam dva nove kluce pre pripad ze povodny majitel ma este niekde schovany kolko by stalo:

sada dvoch vyklapacich klucov aj so zamkami (predne obe dvere zaslepeny zamok, kufor odomykanie tazko.. to by som tiez dal zaslepit) takze potreboval by som zamok len do zapalovania a potom odkladacia skrinka spolujazdca.

cital som niekde na fore ze potom je potrebne naparovat jednotku.. a cital som aj ze sa celkom vyznas a si celkom PRO tomto .. kolko by to co chcem stalo u teba? akto vies vycislit aj v EUR :D

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chci se zeptat mám octavku 1.9 tdi 81 kw rok 98 a chtěl bych dodělat dálku mám jen jednu krabičku která se mi utrhla takže ji nosím zvlášt může mi někdo poradit kde by mi to udělali jsem z Prahy jinak mi zamknutím funguje i dojezd okýnek a střešního okna také děkuji za radu a typy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dobrý den přátelé, již od koupi vozu mám pouze jeden nevystřelovací dvoutlačítkový klíček od vozu a chtěl bych se zeptat zdali je ještě možné sehnat ten samý klíček? Ve škodovce mi řekli , buďto klíček bez dálkového ovládání za cca 1500 kč nebo vystřelovací s dálkovým ovládáním za cca 3500 kč. Jde o Octavia kombi 1,9 TDI 81 kW r.v. 99 model 2000, nevím jakou má komfortku a jak to zjistit, Předem díky za nějaké info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...