Přejít na obsah

Krádež


Marty-RS

Doporučené příspěvky

Je to i o štěstí, na koho to prostě padne :( Ty stěrače měl strašnou dobu, než se zmínil.... Nám se jednou povedlo zapomenou navigaci v autě. A to že na těch světlých potahách svítila.... A ráno tam byla. Teda ťuk ťuk ťuk. Jenže náhoda je blbec ....

jo jo štěstíje smutná věc...tenhl rok jsme už dácvno zavrhl, ale až takhle, teďka jsem se dozvěděl, že další lidi z tigřího fóra přišli o auta...jednoho sestřelil nějakej kripl v protisměru při předjídění, a dalšímu zrušili auto, když nědobrzdil nějakej kripl s kamionem...každopádně já doufám, že dostanu co nejvíc, zejtra jedu do MB do Havexu pro jinou černou a rovnou pro sherloga... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorší na tom je, že těch aut mizí čím dál víc.

Z ceho prosimte vychazis? Mas nejake statistiky?

V r. 2006 bylo odcizeno 20.175 automobilu.

V r. 2005 bylo odcizeno 21.980 automobilu.

...takze pokles.

Za prvnich 9 mesicu r. 2007 bylo odcizeno 14.599 automobilu.

Za prvnich 9 mesicu r. 2006 bylo odcizeno 14 821 automobilu.

Takze opet pokles.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je kotel, ale taky sem slyšel, že si bazar udělal náhradní klíčky i s papírama a hodili to do zpětnýho zrcátka..pak týpek koupil auto, myslím fabinu a náhodně asi po měsíci ulomil v myčce zrcátko a vypadli náhradní klíče i s techničákem..čuměl jak puk..

Normalni drb.

Rekni mi jediny duvod proc by to delali? ...proc by slozite strkali nejake klicky do zrcatka? ...kdyby to auto chteli tak si klicky nechaji u sebe a nebudou se zabyvat takovym nesmyslem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je husta hlaska, uz sem to slysel snad od 10ti lidi, za jejich kamaradovi se to satlo.... lol Sem zvedavej, za jak dlouho z toho vznikne, ze pod poklici byl schovanej i velkej technicak....

jj to je normální fáma takových běhá spousta většinou to začíná kamaráda kamarádovy se to stalo lol . Ale v praze se krade blaze to je fakt. Bydlím v praze, ale na okraji ale do centra jezdím. Což jednou odnesla haubna a jednou dveře nějaký čurák si hrál s klíčem a taky mi vypáčili zámek a vykradly a předchozí auto taky. Sestře taky vykradli auto. Vlastně lidí co auto nevykradli moc neznám. Ale nidko s tím nic nedělá.

Nejhorší je, že auto si měl 14dní ale prachy na nové ti asi ta skurvená pojišťovna nedá :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamarádi, auto se sice nenašlo, ale jelikož jezdit musim, tka jsem koupil jinou FRS, novější, míň km, a už mám garáž, a zabezpečení...tak snad mi vydrží dýl, třeba alespoň než se vyřeší ta co je pryč.. :palec2:

Přeji hodně štěstí a ať slouží co nejdéle :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem četl ,žebříček nejkradenějších aut a fabky dopadli dobře,nejméně kradené.Tak to asi dělala pruzkum MB <_< .Cajti s tim nic nedělají ,asi se v tom vezou taky.Mě ukradli golfa 2 a co nenašel se .Myslíte že Lezli po kolenou a zbírali stopy, možná v kriminálce L.Vegas.Uplně tam stačí sekretářka ,která to bude sepisovat.Jedině se modlit ,že si tě nevšimnou ,bude to muset začít řešit domobrana.uf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edadavids: Áno, pomer počtu ukradnutých na počet registrovaných Fabií je skvelý a podľa tohto naozaj je menšia pravdepodobnosť, že ti ukradnú škodovku, ako inú značku. Problém je však v absolútnych číslach - keď denne ukradnú 4 Fabie a len jeden P206, všetci budú do nekonečna omielať, aké sú tie škodovky obľúbené u zlodejov :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalni drb.

Rekni mi jediny duvod proc by to delali? ...proc by slozite strkali nejake klicky do zrcatka? ...kdyby to auto chteli tak si klicky nechaji u sebe a nebudou se zabyvat takovym nesmyslem.

známej kdysi koupil auto a cca po půl roce našel náhradní klíčky zastrčený v otvotu ve výztuze podběhu (pěkně naolejovaný a zabalený v igelitovým pytlíku). Předpokládám, že si je tam schoval předchozí majitel pro případ, že si klíče zabouchne v autě nebo je někde vytrousí. Jestli je to s tím zrcádkem pravda, tak důvod bude asi obdobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové a dámy, díky za vaše slova, každopádně už spinká v garáži, včera jsem jí byl poprvý navoskovat, ale ještě to bude muset projít peelingovou kůrou a pak na teflonovat a možná budu s tím lakem trochu spokojenej, jezdí krásně, ale opatrně, nechci aby se s tím něco stalo..to bych fakt nepotřeboval..:-) možná uděláme s philipsem nějaký fotky... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak pánové a dámy, díky za vaše slova, každopádně už spinká v garáži, včera jsem jí byl poprvý navoskovat, ale ještě to bude muset projít peelingovou kůrou a pak na teflonovat a možná budu s tím lakem trochu spokojenej, jezdí krásně, ale opatrně, nechci aby se s tím něco stalo..to bych fakt nepotřeboval..:-) možná uděláme s philipsem nějaký fotky... :palec2:

Auto je na ježdění ne na leštění - má sloužit mě a ne já jemu. :) Motoru a podvozku dám všechno, ale jezdím klidně se zaflákaným. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Ahoj taky se musim připojit, takový lidi bych pověsil za k...., nebo bych jim usekal ruce. Mě zatim kradou jenom antény. Už sem kupoval 4 :feve: dneska můžeš mít i sherloga a nemusíš mít vyhráno. Je to celý prolezlý. A gratulu k novýmu rsku.

jo jo máš recht dostat se mi do ruky zdělám z nich malý trpaslíky na zahrádku, nicméně to s těma náhradníma dílama, o tom mi radši ani nemluvte...každoopádně s novou Fabien jsem najel v sobotu pět tis. km dostala zabrat na strahově jak byl sníh, jzdili jsme tam s Mírou Rs(červená fabien) od šesti do čtyř do rána, najeli jsme tam něco kolem 400km, no prostě jsme si hráli...krása, mimo to čekám na lak mračítek, jinak žádný závažný závady nenacházím, ještě aby, a pomalu šetřím na prohlídku v 45tisících, nevíte kolik tak bude stát?...ještě pár poznatků, v topicu se spotřebou jsem se dočetl že někdo ujede tisíc km na nádrž, i když to dotankuju až po hrdlo i s tím "čudlítkem" tak najedu tak 750-800km, s tím, že jezdím víceméně po Praze a krátký vzdálenosti, průměr do 6,7l\100km s tím, že jak se ochjladilo tak to stouplo z 5.0-6,5\100km, no nic to nevdí, to zas klesne...každopádně jezdí hezky, jen se mi občas zdá, jakoby chvíli jela líp a chvíli hůř, jakoby se zapomněly nastavit klapky na turbu?...když občas přidám plyn, nezrychlí tak jako když s ní chvíli jedu svižně, to reaguje úplně jinak...než když jedu na spotřebu a najednou chci přidat...no to je asi zatím všechno, až budou nějaký novinky zase se ozvu...ještě mě napdlo na nějakej srázek až bude třeba zase sníh, má teďka napdnout, tak třeba alespoň pražsky by jsme se mohli srazit na Strahově zablbnout..:-)

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den

Jsem zde prvně a rád se podělím o mou zkušenost. V pátek, ve 20:00, jsem si koupil v bazaru skodovky.cz (podskupina autoesa) ojetého krásného modrého Roomstra 1.4 tdi. Neuplynulo ani 48 hodin a byl mi ukraden přímo od rodinného domu na okraji Prahy. Já "vůl" jsem auto samozřejmě v bazaru nepojistil a te'd budu platit 5 let něco, co už nikdy neuvidím.

Touto formou hledám majitelé aut s podobnou zkušeností, jelikož jsem se rozhodl, že přes své známé tuto celou kauzi zmedializuji. Myslím, že i podle Vašich příspěvků nejsem jediný, komu se tohle stalo. V autoesa jsem jim dnes oznámil,že pokud to jen půjde, tak je v médiich properu, jak jen to bude možné.

Prosím ty, kterým toto chování není lhostejné a mají tuto negativní zkušenost, ať se se mnou spojí buď mailem (marcusonic17@seznam.cz) nebo telefonicky 723 55 83 81. Vím, že své peníze a ani auto již neuvdím, ale přesto bych chtěl pomoci ostatním, ať nenaletí jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli okřídleného šípu,

to je opravdu strašné. Cítim s Tebou, ale kde si myslíš, že žiješ a Vy ostatní také? Myslím si, že to není náhoda, že Ti to vozidlo zmizelo. To tady nečtu poprvé, kdy si někdo koupil vozidlo v autobazaru a do týdne jej neměl. Jsem ten typ člověka, který si váží svého vlastnictví, zvlášť, když stojí venku. I moje první Škoda 100 L měla tajný vypínač a tajný odpojovač baterky. Současná Fabie 1 má uvnitř pět protikrádežových opatření. Také jsem ji kupoval v autobazaru a ještě než stála před domem, již měla dvě zabezpečení. Už to vidím jak se někdo toho chytá - mizí i vozidla za tři miliony a to maj uvnitř Bůh ví co! Ano, ten co má na vozidlo za tolik peněz, to bere úplně jinak než my. Pojistka, to je ono. Jsou to však peníze a dost. Nemám svoje vozidlo pojištěné proti krádeži, proto dělám maximum, aby mi nezmizelo, a vyplatilo se to. Po bitvě je každý generál, že se mi to tady tak dobře píše, že? Ale opak je pravdou! Je mi to líto, že Tě taková zkušenost potkala a držím Ti palce, do čeho se pouštíš. Radek.

Editováno: , autor: Standis
Příteli okřídleného šípu nauč se už necitovat předcházející příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim všechny je to fakt maras a zakony jsou u nas měkke jednou jsem viděl na polske televizi pořad na jednom sidlišti pořad vykradali auta a nemohlo je policajti chytit tak se chlapi domluvili a pohlidali si ho nakonec přes mobili ho chytli a hlavně jeden muchytil ruku na sloupku auta a třiskildveřmi to same udělali s druhou rukou měl polamanych všech 10 prstu a od te doby měli klid ale u nas je to jine a krade se vesele dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...