Přejít na obsah

Octavia 1,9TDi,81kW-špatně táhne-pomozte?


powerseven

Doporučené příspěvky

Tak to tam mas nakou bandu zlodejskou.

Myslíš v servisu? tam je zloděj každej, kromě mýho "blbýho" bratránka, kterej by se svou poctivostí k ostatním přišel i o střechu nad hlavou!

Je to jeden z těch poctivejch dělníků, kteří bez keců za pár tisícovek měsíčně makaj od rána do večera; 6 dní v týdnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,potřeboval bych odbornou radu.mám octavii 1.9.TDi,81 kW.najeto 150tis.a mám problém s větší hlučností motoru a slabým výkonem.Jako by bylo prasklé výfukové potrubí,ale to je OK.Prostě po sepnutí turba táhne,pak okolo 2200ot.uplně ztratí výkon a pak zase až od 2700 začíná jakš tak táhnout.ale není to vůbec to co to bývalo.mezi těma otáčkama se ten výkon úplně ztratí.potřeboval bych poradit od základních věcí po složitější.díky Tomas-jižní morava

... a co takhle váha vzduchu? nebo špatně nasazená hadice intercooleru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a co takhle váha vzduchu? nebo špatně nasazená hadice intercooleru?

Hadice od chladiče to není!! To by ti slyšitelně hvízdalo turbo, při akceleraci! Měl sem jí taky povytaženou a vydávalo to takový pískání jakoby. A po její výměně se mi zase naopak zdálo, že to netáhlo tolik od spoda, jako předtim lol Nevím, chce to zkusit jinou váhu, jak tu píšou kluci a budeš vědět víc.. Každopádně, jestli si tu svou váhu odpojil někdy za chodu motoru a pak jí tam zas připojil, tak ti to hodí chybu v ŘJ a o něco se sníží výkon. Taky sem to takhle zmršil a dneska mi tu chybu v servise vymazali = okamžitě sem poznal rozdíl :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadice od chladiče to není!! To by ti slyšitelně hvízdalo turbo, při akceleraci! Měl sem jí taky povytaženou a vydávalo to takový pískání jakoby. A po její výměně se mi zase naopak zdálo, že to netáhlo tolik od spoda, jako předtim lol Nevím, chce to zkusit jinou váhu, jak tu píšou kluci a budeš vědět víc.. Každopádně, jestli si tu svou váhu odpojil někdy za chodu motoru a pak jí tam zas připojil, tak ti to hodí chybu v ŘJ a o něco se sníží výkon. Taky sem to takhle zmršil a dneska mi tu chybu v servise vymazali = okamžitě sem poznal rozdíl :palec2:

Čau chlapi,tak jsem byl na VAGU a našlo to akorát nahodilou chybu snímače měření vzduchu.protože jsem tu váhu předtím odpojil a pak zase zapojil.Teď zkusím vyměnit váhu a uvidím.Tak snad to bude v poho.Kdyžtak napíšu jak jsem dopadl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi,tak jsem byl na VAGU a našlo to akorát nahodilou chybu snímače měření vzduchu.protože jsem tu váhu předtím odpojil a pak zase zapojil.Teď zkusím vyměnit váhu a uvidím.Tak snad to bude v poho.Kdyžtak napíšu jak jsem dopadl

To máš úplně to samý jak já. Také: sporadická chyba; váha vzduchu - zkrat na kostru. Po smazání chyby jede líp. (okamžitý efekt)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, souhlasím s TDIfunem...minulý týden jsem sháněl váhu vzduchu (Octavia 1.9. TDII, 81kW, 2004) tady v okolí Ova a cena? Krám Škoda - origoš Bosch 1800 s DPH, neoriginál 1400 s DPH (asi ta čínská). :o)))) Takže se docela divím tomu rozpětí cen, které tady hážete....asi čím víc na východ, tím levněji.. :o))))) For TDIfun - tak u mě to bylo fakt turbem - zadřené lopatky a cena? 3000. :o)

Tak to tam mas nakou bandu zlodejskou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...