Přejít na obsah

pojisteni kradeze


udo

Doporučené příspěvky

Já mám Generali. Auto pojištěné na 152.000,- Kč, spoluúčast 5% nebo 5 tisíc. Bonus na havraijce 5%, na povinném žádnej, rozšťípal jsem Felicii, a celkově platím a svou 2.0 cca 15 tisíc. Tedy to bylo minulej rok, teď čekám na novou složenku, bude to trochu méně. K tomu mám vlastně i připojištěné okna do 10 tisíc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se tam nikde nedočetl, jaká je spoluúčast :help:

Jinak já to mám pojištěné u Uniqy a s nějakým tím bonusem platím kolem 14000,- včetně povinného... hlavně mě má na strarosti příjemné děvče, takže měnit nebudu lol

Žádná.

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Kooperativu a díky tomu že mám radiové vyhledávání tak mám 30 % slevu na pojistném.To známená že za auto v hodnotě půl mega platim ročně 16000,-včtně povinného ručení což je hodně solidní částka.

Takže ve finále, to co jsi ušetřil u Kooperativy dáš do rádiového vyhledávání že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě budou na to abych si koupil druhý. Já si myslím že rádiový vyhledávání taky není 100%. lol lol lol

Souhlasim s Tebou.Sto procent to neni ale je to jistota.Už se mi jednou takhle auto za dvě hodiny vrátilo...nebudu Ti psát podrobnosti-jenom snad to,že to je jeden z mála funkčních systému.Jinak by mě byli ty prachy z pojištovny k hovnu protože bys na tom v konečné fázi prodělal...tomu věř.Nebo mysliš,že by Ti pojištovna vrátila odpovid.cenu ukradeneho vozidla?Na to zapomen! Bohužel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Tebou.Sto procent to neni ale je to jistota.Už se mi jednou takhle auto za dvě hodiny vrátilo...nebudu Ti psát podrobnosti-jenom snad to,že to je jeden z mála funkčních systému.Jinak by mě byli ty prachy z pojištovny k hovnu protože bys na tom v konečné fázi prodělal...tomu věř.Nebo mysliš,že by Ti pojištovna vrátila odpovid.cenu ukradeneho vozidla?Na to zapomen! Bohužel...

Je vidět že jsi si to vůbec ,ale vůbec nepřečetl, proto ti to tu raději napíši.Je to pojištění pořizovací ceny vozu na dobu 3 let.To znamená že ti pojišťovna doplatí vždy rozdíl do kupní ceny vozu v případě krádeže nebo totální škody. A auto Ti kradl asi amatér,profík když ukradne auto tak ho už nikdy neuvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět že jsi si to vůbec ,ale vůbec nepřečetl, proto ti to tu raději napíši.Je to pojištění pořizovací ceny vozu na dobu 3 let.To znamená že ti pojišťovna doplatí vždy rozdíl do kupní ceny vozu v případě krádeže nebo totální škody. A auto Ti kradl asi amatér,profík když ukradne auto tak ho už nikdy neuvidíš.

No comment...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se tam nikde nedočetl, jaká je spoluúčast :help:

Jinak já to mám pojištěné u Uniqy a s nějakým tím bonusem platím kolem 14000,- včetně povinného... hlavně mě má na strarosti příjemné děvče, takže měnit nebudu lol

Já mám taky uniqu,kompletní pojištění(skla,havárie,odcizení,vandalství,živelný pohromy atd.) 21 000Kč ročně s povinným ručnením,auto pojištěno na 400 000Kč s 10% spoluúčastí.

Autíčko mi už ukradli takže sem rád že sem to měl pojištěný,teď sem akorát zvědav jak se pojišťovná pochlapý až mi bude dávat penízky. ;)

Nemáte náhodou někdo nějákou zkušenost s vyplácením pěněz od pojišťovny po odcizení auta???Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mám jistotu,že se mi auto vráti...na rozdil od Tebe kamaráde.K čemu mě budou prachy z pojištovny když přijdu o auto?

Někdy je lepší, když se ti ukradené autíko nevrátí. Dostaneš peníze od pojišťovny a je klid. Dostat třeba rostřelené auto o strom, kam tě zavolá policie ve dvě hodiny ráno, že ti auto našli, a aby si siho na místě převzal, taky nic dobrého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy je lepší, když se ti ukradené autíko nevrátí. Dostaneš peníze od pojišťovny a je klid. Dostat třeba rostřelené auto o strom, kam tě zavolá policie ve dvě hodiny ráno, že ti auto našli, a aby si siho na místě převzal, taky nic dobrého.

:palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám u ČP a jsem určitě klidnější. Na hodnotu 190.000,- platím ročně cca 4000,- krádež, zneužití vozidla, živelná katastrofa. Když budu debil a rozmlátím ho sám tak mám smůlu. Ale když jsem to sjednával tak mi šlo o každou korunu a budu to nakonec rozšiřovat i o tu havárku. Jestli ten odkaz bude funkční tak ho zkus: https://www.on-linepojisteni.cz/ppoi/smc_PP...e&text=true

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Já mám u ČP a jsem určitě klidnější. Na hodnotu 190.000,- platím ročně cca 4000,- krádež, zneužití vozidla, živelná katastrofa. Když budu debil a rozmlátím ho sám tak mám smůlu. Ale když jsem to sjednával tak mi šlo o každou korunu a budu to nakonec rozšiřovat i o tu havárku. Jestli ten odkaz bude funkční tak ho zkus: https://www.on-linepojisteni.cz/ppoi/smc_PP...e&text=true

Až si budeš přidělávát i tu havárku tak mi písni,za 4900,- ročne(zámek zpátečky sleva 400) ti udělám havarko ALL Risk s 2% spoluúčastí a pojištěním Všech skel na 50 000,-kč (spoluúčast 500kč),asistence i v případě poruchy a úrazové pojištění všech sedadel ;)

Editováno: , autor: Tomáš Boček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...