Přejít na obsah

Střešní spoiler Milotec - Š. Fabia combi


Fíla

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

V realu jsem ho nevidel, ale podle fotky vypada, ze ho Milotec opajcoval od origo, ktery ovsem neni take nic moc. Uvazuju o stresnim spoileru na kombi uz 2 roky, ale proste nic mne dizajnove nesedi. Bud jsou moc male nebo moc velke.

Velmi uneseny jsem ze stresniho spoileru Fabia Paris, ten je spickovy, pouze nevim, zdali je na Parisovi stejne umisteno treti brzdove svetlo. Pokud tam teda vubec je.

Ten spoiler je asi bohuzel nesehnatelny, skoda, bral bych ho hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já toho miloteca párkrát viděl a nevypadá to vůbec špatně. Ale těžko popsat. Každopádně nic na autu to nezkazí, spíš naopak

dneska jsem měl možnost při poskakování v koloně si ho prohlídnout na žluté Fábce, bohužel když to auto je na plecháčích a bez ostatních úprav tak ten spoiler je ble :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jelikož u nich na webu není pořádná fotka tohoto spoileru, chci se zeptat, zda-li ho má někdo na autě a mohl by případně hodit foto jak to vypadá v reálu?

http://www.milotec.net/stresni-spoiler-mil...fabia-combi.htm

Pokud by byl zájem, můžu dodat fotky spoileru ATF Stylla. http://www.autofam.cz/index.php?folderss=3...p;page=products je to ten poslední. Milotec se mi nelíbil, a já jsem hezčí než, ten co jsem vybral zatím neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle meho nazoru opajcoval Milotec spoiler od origo Skoda. Ten origo sam o sobe nic moc, ale Milotec je hrozny.

Spoilery Stylla delaji tusim v Polsku a uz dost dlouho jsou na trhu. Dam sem par fotek ruznych spoileru, co jsem nasel. Na combi ve fantasy zelene se mne zda uz strasne moc velky, kdo ho vyrabi netusim. Porad si stojim za tim, ze nejvice se povedl spoiler z Parisa.

post-218-1199910592_thumb.jpg

post-218-1199910612_thumb.jpg

post-218-1199910649_thumb.jpg

post-218-1199910656_thumb.jpg

post-218-1199910664_thumb.jpg

post-218-1199910749_thumb.jpg

post-218-1199910925_thumb.jpg

post-218-1199910965_thumb.jpg

post-218-1199911008_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle meho nazoru opajcoval Milotec spoiler od origo Skoda. Ten origo sam o sobe nic moc, ale Milotec je hrozny.

Spoilery Stylla delaji tusim v Polsku a uz dost dlouho jsou na trhu. Dam sem par fotek ruznych spoileru, co jsem nasel. Na combi ve fantasy zelene se mne zda uz strasne moc velky, kdo ho vyrabi netusim. Porad si stojim za tim, ze nejvice se povedl spoiler z Parisa.

já měl na fabii combi ten co je na té zelene,koupil jsem ho v autofamu ještě jak měli pobočku ve Velké Bystřici,za 1500 v nějaké akci,jen nalakovat a přilepit,ale vypadal gut,z boku to vypada sice že je velkej,ale zezadu krasavec,brzdové nestíní
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych žádnou stříšku na fabku combi nedával, snad každej kus mi tam připadá jako pěst na oko!, kor některý kousky, tomu už se nedá říct jinak než hnus fialovej!! :ble:doh

oktu sem koupil se stříškou a do jara se mi ji snad povede sundat, prostě mě se to nelíbí ;)-_- (samo jen muj skromnej názor!!) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...