Přejít na obsah

ISO konektor - rádio


mbem

Doporučené příspěvky

dobrý večer, mám před měsícem koupenou octavii 1.8 20V r.v. 97 do které jsem si rozhodl koupit rádio. zdá se, že předchozí majitel se v tom dost vrtal, vzal jsem tedy měřák a výsledek:

pin 1 - 2.55 bez zapalovani; 0.05 se zapalovanim

pin 4 - stalych 12V

pin 5 - cosi bez napeti

pin 6 - cosi bez napeti

pin 7 - cosi bez napeti

pin 8 - predpokladana zem (tlustej hnedej)

jak to ma spravne bejt vim, ale nemuzu objevit 12V pri zapalovani... kam se podela?

predem dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý večer, mám před měsícem koupenou octavii 1.8 20V r.v. 97 do které jsem si rozhodl koupit rádio. zdá se, že předchozí majitel se v tom dost vrtal, vzal jsem tedy měřák a výsledek:

pin 1 - 2.55 bez zapalovani; 0.05 se zapalovanim

pin 4 - stalych 12V

pin 5 - cosi bez napeti

pin 6 - cosi bez napeti

pin 7 - cosi bez napeti

pin 8 - predpokladana zem (tlustej hnedej)

jak to ma spravne bejt vim, ale nemuzu objevit 12V pri zapalovani... kam se podela?

predem dik

Ahoj, možná ti pomůže tohle.

ISO_konektor_autor_dia.doc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silový vodiče jsou do pojistkovýho boxu a repráky do konektorů u A sloupků dole. Nejlépe si stáhnout dílenskou příručku se schematy, tam je popsáno o jaké dráty se jedná jaké barvy atd. Ale jestli elektrice moc nehovíš, tak kontaktuj někoho informavanějšího kdo ti to udělá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Taky bych se dotázal na jedno - Rádio úplně v pořádku zapojené, avšak při jízdě ztrácí signál a pochopitelně docela hnusně tím i chrčí. Když jsem kontroloval napětí co jde zesilovač do antény, naměřil jsem max. myslim 3,99 + - něco okolo, ALE, nemělo by to být daleko více? má někdo podobné problémy popř. jak je vyřešil..? Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...