Přejít na obsah

Podvozek


elkej

Doporučené příspěvky

Mohl by někdo pomoci s identifikací sportovního podvozku ?Jsou tam červené pružiny ,z pravé zadní jsem opsal čislo MSTL SK1196024040 HA, na tlumiči stejneho kola je červená nálepka a je tam A2 .Auto jsem na tomto podvozku koupil ,je to Octavie combi 1,9 TDI 81KW,dovoz z I.Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-14726-1199281925_thumb.jpgV kufru je klasický štítek ,ale co se týče podvozku ,tak na něm žádný ůdaj není a ani nikde jinde. Pro ilustraci přikládám aktuální foto jak je to snížené.Rozhodl jsem se ,že podvozek půjde pryč , takže případný zájemce by se mohl ještě svézt , než ho vytáhnu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
post-14726-1199281925_thumb.jpgV kufru je klasický štítek ,ale co se týče podvozku ,tak na něm žádný ůdaj není a ani nikde jinde. Pro ilustraci přikládám aktuální foto jak je to snížené.Rozhodl jsem se ,že podvozek půjde pryč , takže případný zájemce by se mohl ještě svézt , než ho vytáhnu.

To je dodatečná montáž na 100% ,ale vypadá to slušně podívej se do dokladů od auta jestli tam ten původní majitel nestrčil nějaký doklad o provedené montáži :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-14726-1200299998_thumb.jpg

S takovým snížením to urcitě nevyjelo z fabriky , musel si to tam dát dotyčný na přání. Co je to za podvozek už neřeším , chci to dát do původniho stavu na sériové pružiny i tlumiče . Kdyby někdo věděl o nových originálních pružinách , tak mám zájem. Dávám ješte jedno foto, kdyby měl někdo zájem, nafotím více .

Editováno: , autor: elkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...