Přejít na obsah

Jaké připojení na net??


Jarin009

Doporučené příspěvky

Taky začínám nad Ufonem přemýšlet. Kolik by tě stál měsíčně poušál a jaká by měla být rychlost připojení?

Nevím přesně, myslím, že ten fofr internet stojí nějak 500 měsíčně. Ale fakt si nevzpomenu, to až tak moc nezkoumám a není to až tak podstatné. Kolegové se uvázali na 2 roky na T-Mobile, platí tuším 600 nebo 700 a prakticky to nepoužívají, protože je to k ničemu. Nedá se to reálně použít. Totiž rychlost toho T- Mobile je v reálu obvykle tak okolo 20kbps... tedy k hovnu, proto jsem to ani nechtěl. Slibují hory doly, ale skutečnost je jiná. Podle marketingových keců to mám mít mega či tak nějak, ale skutek utek.

Na druhou stranu je signál skoro všude oproti Ufonu.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info,konečně jsem našel jejich stránky. http://www.ufon.cz/cs/c/eshop/sluzby.htm

Vypadá to docela zajímavě, jen ta mapka s pokrytím mě moc neuspokojila, ale zase si myslím, že se bude zlepšovat a to rychle. :)

No právě, jsem koukal na tu mapku a ten Maximus Resort je vyloženě na okraji signálu, tak proto to tam stálo za ho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

A jak se ti podařilo to dostat na 14 dní na zkoušku? Já jim psal, ale odkázali mě na mapku abych se podíval, jestli mám pokrytí. Jediné co mi nabídli je to, že vše s nimi sepíšu a oni mají nějakou záruku spokojenosti, že se dá do 14 dní zrušit. To je ono co máš ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se ti podařilo to dostat na 14 dní na zkoušku? Já jim psal, ale odkázali mě na mapku abych se podíval, jestli mám pokrytí. Jediné co mi nabídli je to, že vše s nimi sepíšu a oni mají nějakou záruku spokojenosti, že se dá do 14 dní zrušit. To je ono co máš ty?

No já s tím neměl problém. Nejdřív jsem to dostal na 14 dní na testování, aniž bych cokoliv platil nebo sepisoval. Teď to mám ještě o tejden dýl, abych už nebyl bez mobilního netu a čekám, kdy mi doručí objednanej kousek. V pondělí ho budu mít v kanclu na stole a pro testovací si přijede. Ono to bude asi tím, že jich k nám můžou udat víc, i pro kolegy... T-Mobile má sice signál skoro všude, ale je to k nepoužití, takže se za to platí 700,-\měsíčně a nikdo to nepoužívá... Naštěstí v červnu už končí smlouva, tak maj po ptáčkách a kolegové si taky vemou toho ufona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 4G od Tmobile, spokojenost.

to je mozna dobra sluzba, ale timto pristupem me TM totalne nasral.. nechapu, proc bych sebou mel tahat nejake dodatecne zarizeni, kdyz na trhu existuji telefony, ktere zvladaji jeste rychlejsi preosy (viz 3G telefony)

to me utvrdilo, ze kdybych chtel datove prenosy, urcite u O2 .. bydlim v brne, no a tady a v pze frci 3G, jinde EDGE a kde ani to neni tak GPRS .. pravdou je ze zrovna EDGE nepatri mezi nejrychlejsi u O2, ale v nejakem zapadakove by t snad mohlo bejt ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...