Přejít na obsah

Instalace rádia Pioneer DEH-5900


Doporučené příspěvky

Ahoj, koupil jsem autorádio Pioneer DEH-5900 a nevejde si mi rámeček autorádia do otvoru v palubní desce. Rámeček je tak o 1-2mm širší, než je otvor v palubní desce (viz. foto). Měl jste taky někdo podobný problém? Jak jste to vyřešili? Menším násilím ho tam dostanu, ale potom mi nejde otevřít držák nápojů, co je vedle rádia.... Dík za rady.

post-4834-1200941150_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm neviem kde môže byť zrada, ale mal som predtým rádio Pioneer a malo tiež presne ten istý rámček a nebol problém ho tam dostať. S držiakom nápojov ale problém bol, pomohlo troška ho nožíkom orezať na bokoch vnútri, aby nedrhol a bolo to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm neviem kde môže byť zrada, ale mal som predtým rádio Pioneer a malo tiež presne ten istý rámček a nebol problém ho tam dostať. S držiakom nápojov ale problém bol, pomohlo troška ho nožíkom orezať na bokoch vnútri, aby nedrhol a bolo to ok.

Snad tady nebudu jediný, kdo má (měl) tento problém.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslím,že vada nebude v radii alebo v rámčeku ale v tej stredovej konzole tá bude nejaká aušusová-zmrštená. to je v krátkej dobe druhý prípad l lol

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=37089

No, sam taky pochybuju o tom, ze by zrovna Pioneer netrefil velikost 1 Din :-) Kazdopadne pokud jde o 2 mm, tak jste prece chopni si s tim poradit a okoli ramecku lehce upravit a je to ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslím,že vada nebude v radii alebo v rámčeku ale v tej stredovej konzole tá bude nejaká aušusová-zmrštená. to je v krátkej dobe druhý prípad l lol

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=37089

Jestli je to v konzole, tak v tom případě mám zmetek jak v autě, tak i doma (mám totiž ještě jednu konzoli navíc). Obávám se, že to bude asi tím rámečkem. O víkendu to budu muset nějak vyřešit trochu se s tím pomazlím a snad to půjde.

Editováno: , autor: krupinok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zaujímavé! Už som mal v aute 3 rádia (Philips,Elta a teraz Blaupunkt) a všetky tam sedeli jak r-ť na šerbel! :p;)

Taky sem si myslel, že to tam půjde bez problémů, ale opak je pravdou.....Já to tam dneska nacpu a vyfotím, aby ste viděli, jak to vypadá.

Editováno: , autor: krupinok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u prvního rádia byl ten rámeček taky vetší, nakonec jsem to vyřešil tak že jsem postupně ubrušoval ten spodní kastlik až jsem ho tam prostě narval, nemám ale ten držák na nápoje takže s tím jsem problémy neměl.

Zítra se na to vrhnu a to rádio tam dostanu. Docela sem zvědavej, co všechno budu muset upravit, ubrousit atd. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...