Přejít na obsah

napájanie pre PDA


lackoslav

Doporučené příspěvky

Nazdar kluci. Hľadal som to tu asi hodinu ale bezvýsledne. Chcel by som si umiestniť PDA s navi na ľavú stranu vodiča. To znamená vytiahnuť si napájanie od poistiek ( asi to bude najlepšie). Potreboval by som nejakú radu. Z ktorej poistky, a ak sa dá aj návod s fotkami. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si taky udělal zásuvku na PDA novou. Dal jsem jí vedle zásuvky na diagnostiku. Proud jsem vzal u relé boxu, chtěl jsem, aby byla pod proudem i bez zapnutého klíčku a dal jsem tam v pojistkovém pouzdru pojistku 7,5. Nějak se mi nepodařilo dosta pojistku do pojistkového panelu, je to tam slušně dost zaplněné, tak jsem to vyřešil takhle. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si taky udělal zásuvku na PDA novou. Dal jsem jí vedle zásuvky na diagnostiku. Proud jsem vzal u relé boxu, chtěl jsem, aby byla pod proudem i bez zapnutého klíčku a dal jsem tam v pojistkovém pouzdru pojistku 7,5. Nějak se mi nepodařilo dosta pojistku do pojistkového panelu, je to tam slušně dost zaplněné, tak jsem to vyřešil takhle. :)

Vďaka. Zatiaľ som to ešte nerozoberal, som vo fáze príprav a vonku je aj tak ešte kosa takže ani neviem ako to tam za palubkou vyzerá. A nemáš nejaké foto. Ja viem že je to prkotina, ktorá si nezaslúži fotky, ale náhodou..... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky žádné nemám. Ale až sundáš ten spodní dekl pod relátkama, tak budeš mít jasno. Já to udělal takhle a funguje to dobře, nikde mi nepřekáří kabel od PDA a když to odpojím, tak ho hodím do té poličky u zásuvky. To pojistkové pouzdro jsem dak k relé boxu, našel jsem tak takovej drřáček, kam se to zašouplo a drží jak kdyby tam patřilo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, osobne by som ti neodporucal pouzivat PDAnavi na lavej strane vodica cize pri stlpiku auta. znizujes si tym zorny uhol a riskujes nejaku galibu, resp mozes nieco prehliadnut co je uplne vpravo. Ja ked som si to uvedomil tak som radsej zacal pouzivat PDA v strede celneho okna na palubke. Je to lepsie a periferne videnie zraku ostava zachovane na celu sirku celneho okna. Ver mi. Je to v zaujme Tvojej i ostatnich bezpecnosti :kol-61:

Pekny zvysok vecera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, osobne by som ti neodporucal pouzivat PDAnavi na lavej strane vodica cize pri stlpiku auta. znizujes si tym zorny uhol a riskujes nejaku galibu, resp mozes nieco prehliadnut co je uplne vpravo. Ja ked som si to uvedomil tak som radsej zacal pouzivat PDA v strede celneho okna na palubke. Je to lepsie a periferne videnie zraku ostava zachovane na celu sirku celneho okna. Ver mi. Je to v zaujme Tvojej i ostatnich bezpecnosti :kol-61:

Pekny zvysok vecera.

Tak tohle moc nechápu. Já vozím PDAčko taky na levé straně. Mám ho schované za sloupkem a kus je za čelním oknem v místě, kde ani nezasahuje stěrač, takže si myslím, že brání mnohem méně než na středu, což jsem taky zkoušel. Pokud budu ale mluvit o umístění na skle vozidla. Pokud je držák připevněn třeba na výdechu ventilace, výhled neomezuje. A nechápu tvou poznámku, že při umístěné PDA vlevo, můžu přehlédnout něco zcela vpravo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved o to ide, ked sa divas na PDA uplne vlavo, unika ti to co sa deje v pravo.

Periferne videnie ma urcity uhol rozhladu. Preto je lepsie ked upriamis zrak na stred vyhladu z auta ako na lavu stranu.

Ale kazdy nech urobi ako uzna za vhodne, len som povedal co si myslim a podla mna montaz uplne vlavo nieje z hladiska bezpecnosti vhodna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby som vysvetlil prečo som vlastne založil, túto tému: S mojim PDA bol dodaný autonabíjač s takou krátlou šnúrou, že ani náhodou to počas jazdy (pri použití "husieho krku") nemôžem napájať. Tak som hľadal riešenie. No, asi budem musieť meniť kábel alebo čo. A podľa mňa máte sčasti pravdu obaja.

A vďaka za prejavenie obáv o moju bezpečnosť. :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...