Přejít na obsah

Světla na O1 předFlift


Mad_Boxs

Doporučené příspěvky

Mám problém se světly u O1. na technické je seřídili, ale svítí jen pár metrů před auto takže v noci skoro nic nevidím a jakmile zapnu dálkový tak to zas svítí tak šíleně nahoru že spíš svítím na veverky na stromech. Světla jsem čistil, ale moc to nepomohlo. Máte někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém se světly u O1. na technické je seřídili, ale svítí jen pár metrů před auto takže v noci skoro nic nevidím a jakmile zapnu dálkový tak to zas svítí tak šíleně nahoru že spíš svítím na veverky na stromech. Světla jsem čistil, ale moc to nepomohlo. Máte někdo podobný problém?

No zase tak extrémní jak píšeš to není, ale světla zrovna nejlepší opravdu nejsou. Kdybys je chtěl malinko zvednout kvůli potkávacím tak dálková by svítila ještě výš než teď. A myslíš, že před seřízením jsi viděl líp? Že to svítilo jinak, lépe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že ne. prostě to auto nesvítilo a nesvítí. Tak se právě ptám, jestli někdo neví o nějakém triku nebo něčem. Prostě s tím autem je v noci celkem problém jet, pokud za někým jedu a mám potkávačky tak prostě skoro nevidím.

Předface jsou už takový, proto jsem měnil za face! :)

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám světla předface a při koupi auta jsem tam měl obyč žárovky a hrůza. V noci se s tím nedalo skoro jet a tak jsem si koupil žárovky Osram Silverstar, vyčistil paraboly a nechal seřídit světla a musím říct, že fakt paráda. Teď už je mi jedno jestli jedu v noci nebo přes den. Ty Ostamy můžu jenom doporučit. :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...