Přejít na obsah

Superb


333222

Doporučené příspěvky

To Martyp: ano, měl jsem krátce Supa (tohoto necelé 3 týdny)... Octavii jsem nechal přítelkyni, ale už s ní zase jezdim ja...

Prvotní šok jsem už překonal, tak snad něco pro upřesnění. Auto samo pojištěné bylo, ale problém je v tom, že Policie ještě spis nestačila ani odložit a tudíž pojišťovna ani plnit. Auto se našlo 14 dní po odcizení asi 50 km od místa krádeže. Ted mám nepoužitelnej vrak a vůbec nevim co s tim. Likvidátor se na to ještě ani nestihl přijet podívat... Nechali tam jenom koženou ručku... Jinak auto bylo rok 2006... splnil jsem si sen, ale moc jsem si ho neužil... :076:076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
To Martyp: ano, měl jsem krátce Supa (tohoto necelé 3 týdny)... Octavii jsem nechal přítelkyni, ale už s ní zase jezdim ja...

Prvotní šok jsem už překonal, tak snad něco pro upřesnění. Auto samo pojištěné bylo, ale problém je v tom, že Policie ještě spis nestačila ani odložit a tudíž pojišťovna ani plnit. Auto se našlo 14 dní po odcizení asi 50 km od místa krádeže. Ted mám nepoužitelnej vrak a vůbec nevim co s tim. Likvidátor se na to ještě ani nestihl přijet podívat... Nechali tam jenom koženou ručku... Jinak auto bylo rok 2006... splnil jsem si sen, ale moc jsem si ho neužil... :076:076

Hruza - tohle je opravdu hrozny - ja bych byl v psychicky v prd.

Nejakeho zlodejicka nacapat tak slibuji ze to neprezije bez uhony fuck - to jen pokud to tady nekdo cte a ma s kradezema zkusenosti lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted mám nepoužitelnej vrak a vůbec nevim co s tim. Likvidátor se na to ještě ani nestihl přijet podívat... :076:076

nepoužitelnej půlmotor, co ti tam zbyl bude jen v případě prasklého bloku, aby ti nezapočítal jeho hodnotu do upotřebitelných zbytků, takže .... :kol-63: , pak asi bude počítat káru, chjo, zkus se s ním domluvit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...